Ftesë në 5, Reperi i njohur BimBimma prezanton librin “Po e zi”, 12 Qershor 2019, Pjesa 2
12/06/2019 19:00

Tema: Reperi shqiptar, BimBimma i cili njihet për tekstet e tij të veçanta ka sjellë diçka të re për fansat. Këtë herë nuk bëhet fjalë për një projekt muzikor por për një libër me poezi. Te ftuar: BimBima

Ftesë në 5, Anisa & Brisi, ish-velinat që po shijojnë miqësinë nëpër Europë, 20 Nëntor 2019, Pjesa 1
20/11 20:38
Ftesë në 5, Kejdi Mehmetaj, ja kur do të nisë bashkëjetesa… 20 Nëntor 2019, Pjesa 2
20/11 20:37
Ftesë në 5, Viti i artë i Erkand Qerimaj, 20 Nëntor 2019, Pjesa 3
20/11 20:37
Pasi shijuan Europën, ish-velinat bukuroshe të pandara drejt suksesit në Amerikë!
20/11 20:02
Kejdi Mehmetaj tregon marrëdhënien me vjehrrën: Jam një nuse jo ideale!
20/11 20:01
Ftesë në 5, Jerida Sakaj, gazetarja kthen veshjet e përditshmërisë në art, 19 Nëntor 2019, Pjesa 1
19/11 18:17
Ftesë në 5, Shqiptarët më dembelët në Europë, nuk merren fare me sport, 19 Nëntor 2019, Pjesa 2
19/11 18:16
Ftesë në 5, Shqiptarët më dembelët në Europë, nuk merren fare me sport, 19 Nëntor 2019, Pjesa 3
19/11 18:15
Gazetarja e njohur jep lajmin e mirë: Ja projekti ku do e shihni shumë shpejt!
19/11 17:21
Ftesë në 5, Në klip me nënën e tij, Ylli Baka sjell “Mirëmëngjes nëna ime”, 18 Nëntor 2019, Pjesa 1
18/11 20:09
Ftesë në 5, Miq me ish-in pas ndarjes? Anaidi & Xhesi vs Rudi & Sibora, 18 Nëntor 2019, Pjesa 2
18/11 20:09
Ftesë në 5, Anaidi, Xhesi, Rudi & Sibora: Raporti me ish-partnerët, 18 Nëntor 2019, Pjesa 3
18/11 20:08
Me flokë të gjatë dhe i imët, Ylli Baka nuk njihet në këtë fotografi!
18/11 19:49
Dikur të lidhur, Anaidi i BB tregon pse nuk flet më me Oriola Marashin: Nuk e përballoja dot që…
18/11 19:27
Ftesë në 5, Sara, 13 vjeçarja që sfidon autizmin me anë të pikturave, 15 Nëntor 2019, Pjesa 1
15/11 19:00
Ftesë në 5, Sa gisht mjaltë ka qypi i Lajlës, Zhaklinës dhe Manjolës, 15 Nëntor 2019, Pjesa 2
15/11 19:00
Ftesë në 5, Çfarë mësuan nga gjyshja Lajla, Zhaklina & Manjola, 15 Nëntor 2019, Pjesa 3
15/11 18:59
Historia frymëzuese e Sarës, 13 vjeçarja me autizëm që realizon ekspozitën e saj të parë
15/11 17:39
Këngëtari i njohur e thotë hapur: Kredinë s’e pagova me rrogë, por me…
14/11 18:29
Modelja e njohur shqiptare së shpejti drejt martesës: Ka ardhur koha!
14/11 18:28