Ftesë në 5, Remzie Osmani, një jetë me muzikë. Bashkëshorti, fëmijët & nusja, 19 Qershor 2019, Pjesa 1
19/06/2019 19:35

Tema: Shume e njohur per baladat e saj te famshme e te paharrueshme, shume e dashur per publikun dhe dashamiresit e muzikes, me nje jete shume aktive me kenge, me projekte, dasma e jo vetem, aq sa mezi edhe mund te kapet per intervista ne studio televizive, por sot ajo ka ardhur enkas per "Ftesë në 5" per të folur mbi të thënat apo te pathënat e nje gruaje që është këngëtare, por edhe nënë, e amvisë...pa lëne mënjanë edhe faktin që ajo do te jete pjese e koncertit qe do te zhvillohet te enjten tek Amfiteatri i Liqenit. Te ftuar: Remzie Osmani

Ftesë në 5, “Memorie e frikshme” 9 vjeçari që di gjithë historinë e botës, 15 Tetor 2019, Pjesa 1
15/10 18:40
Ftesë në 5, Motër e vëlla, mes dashurisë dhe sekreteve, 15 Tetor 2019, Pjesa 2
15/10 18:39
Ftesë në 5, Motër e vëlla, mes dashurisë dhe sekreteve, 15 Tetor 2019, Pjesa 3
15/10 18:39
Kush ka në plan të martohet me Arbër Çepanin duhet t’i ketë parasysh këto dy rregulla
15/10 17:40
Quheni “memorie të frikshme”, ky është 9 vjeçari që di në majë të gishtave historinë e botës
15/10 17:40
Me lekë nëpër duar, por asnjë s’e paska ditur që janë shkruar gabim për një shekull
14/10 19:39
Ogerta Manastirliu një amvisë e shkëlqyer: Pula bëhet në shumë mënyra në shtëpinë time!
14/10 19:03
Ftesë në 5, Ogerta Manastirliu: Jeta si nënë e 2 fëmijëve & amvisë shtëpie, 14 Tetor 2019, Pjesa 1
14/10 18:41
Ftesë në 5, Lindi vetëm 800 gr dhe sot Amaris gëzon shëndet të plotë, 14 Tetor 2019, Pjesa 2
14/10 18:41
Ftesë në 5, Sevi Lami, “detyroi” Bankën e Shqipërisë të korrigjojë lekët, 14 Tetor 2019, Pjesa 3
14/10 18:41
E bija vë me shpatulla pas murit ministren Manastirliu: Uroj të të thyhet…
14/10 18:37
Lindi 800 gramë, ja si duket sot vogëlushja që mjekët e quajtën “të pashpresë”
14/10 18:20
Ftesë në 5, Redona Koçi, juristja seksi që po çmend shqiptarët & serbët, 11 Tetor 2019, Pjesa 1
11/10 18:20
Ftesë në 5, Vajzat vs djemtë, cilët janë shoferët më të mirë?, 11 Tetor 2019, Pjesa 2
11/10 18:20
Ftesë në 5, 5 situatat më komike nën drejtimin e automjetit, 11 Tetor 2019, Pjesa 3
11/10 18:19
Surprizon gazetari i njohur: Dikur mendoja të bëhesha shofer kamioni!
11/10 18:07
Gazetari kujton incidentin qesharak në 12 të natës: Kam bërtitur në makinë….
11/10 18:07
“Juristja seksi” duke bërë Squats në studio… Ja për sa para do pozonte nudo
11/10 18:05
Shkëlzenin apo të atin, ja kë zgjedh Armina si këshillues më të mirë
10/10 18:21
Ftesë në 5, Armina Mevlani: Planet e afërta për martesë & fustani i ëndrrave, 10 Tetor 2019, Pjesa 1
10/10 18:19