Ftesë në 5, Qindra zjarrfikës tentojnë të nxjerrin nga pusi një fëmijë, 17 Janar 2019, Pjesa 2
17/01/2019 20:05

Tema: Drejtpërsëdrejti nga Spanja me gazetaren Romina Zaçe për aksidentin e ndodhur 4 ditë më parë në Spanjën jugore, në një zonë malore pranë qytetit Totalan, në verilindje të qytetit të Malaga. Fëmija 2 vjeç ka rënë në një pus të ngushtë më një diametër rreth 25 cm dhe rreth 100 metra të thellë. Pusi u hap një muaj më parë për vaditjen e tokave por nuk u mbulua më pas. Fëmija ishte zhdukur prej ditës së hënë dhe pretendohej se ishte brenda pusit duke qënë se është gjetur qesja e karameleve të cilat ai po konsumonte. Te ftuar: Romina Zaçe

Ftesë në 5, Finalja e “The Voice Kids”, Kamela & Genti tregojnë prapaskenat, 19 Prill 2019, Pjesa 1
19/04 18:43
Ftesë në 5, Lori dhe Anxhela, binjaket që kanë pasion modelingun, 19 Prill 2019, Pjesa 2
19/04 18:43
Ftesë në 5, Emirjeta, trajnerja e vajzave dhe djemve të vegjël, 19 Prill 2019, Pjesa 3
19/04 18:43
Ftesë në 5, Çesari i violinës dhe fëmijëria e tij pa lodra, 18 Prill 2019, Pjesa 1
18/04 19:28
Ftesë në 5, Vivian dhe Paris Jupi, dy “princesha gazmore”, 18 Prill 2019, Pjesa 2
18/04 19:28
Ftesë në 5, Si ndahen punët në shtëpinë e sportistit Redi Jupi?, 18 Prill 2019, Pjesa 3
18/04 19:26
Fëmijëria e pazakontë e Olen Çesarit: Bëja një jetë ushtarake që nuk ia këshilloj asnjë fëmije!
18/04 18:09
Ftesë në 5, Sherife dhe Besa Luta pas 20 vitesh, 17 Prill 2019, Pjesa 1
17/04 19:02
Ftesë në 5, Borshi kthehet kryeqendra e turizmit të vendit, për një fundjavë, 17 Prill 2019, Pjesa 2
17/04 19:02
Ftesë në 5, Borshi kthehet kryeqendra e turizmit të vendit, për një fundjavë, 17 Prill 2019, Pjesa 3
17/04 19:01
Fotografia që “tronditi” botën… Sherife Luta rrëfen si e risolli në jetë foshnjën që mbante në gji 20 vite më parë
17/04 18:15
Ftesë në 5, Amina Shena prezanton djalin 10 muajsh, ja kujt i ngjan më shumë, 16 Prill 2019, Pjesa 1
16/04 19:36
Ftesë në 5, Edona Llalloshi: Si ka ndryshuar jeta ime nga “simpatia” deri sot. 16 Prill 2019, Pjesa 2
16/04 19:36
Ftesë në 5, Ja “Parajsa e zonjave”, 16 Prill 2019, Pjesa 3
16/04 19:36
Ftesë në 5, Klajda Gjosha në muajin e 6-të të shtatëzënisë, 15 Prill 2019, Pjesa 1
15/04 20:09
Ftesë në 5, Si reagojnë lojtarët meshkuj kur ndeshja arbitrohet nga femrat, 15 Prill 2019, Pjesa 2
15/04 20:09
Ftesë në 5, Estela Ujka dhe e përditshmja e saj, 15 Prill 2019, Pjesa 3
15/04 20:08
Klajda Gjosha në muajin e gjashtë të shtatzënisë! Ja sa kilogramë ka shtuar gjithë këto muaj
15/04 19:17
Ftesë në 5, Bukuria natyrale sot, 12 Prill 2019, Pjesa 1
12/04 19:47
Ftesë në 5, Bukuria natyrale sot, 12 Prill 2019, Pjesa 2
12/04 19:47