Ftesë në 5, Pije në klub nga të panjohur?! Flasin beqaret & të martuarat, 18 Shtator 2019, Pjesa 2
18/09/2019 20:03

Tema: Gratë më të lumtura në martesë apo beqare?! Marçela, Artenisa, Anduena dhe Alesia tregojnë eksperiencat e tyre të jetës me dhe pa partnerë… Te ftuar: Anduena Llabani, Artenisa Ozaj, Marçela Lati, Alesia Bami

Ftesë në 5, Kemi qarë, kemi qeshur por bashkë ia dolëm! 29 Maj 2020, Pjesa 4
29/05 21:10
Ftesë në 5, Arjani & Joan, më në fund në studion e Ftesë në 5, pas 8 javësh, 29 Maj 2020, Pjesa 3
29/05 21:03
Ftesë në 5, Prindërit në dilemë për kopshtet, drejtoresha: Nuk ka asnjë rrezik, 29 Maj 2020, Pjesa 2
29/05 21:03
Ftesë në 5, Martesë pa bekimin e prindërve, historia e Sabrës & Rustemit, 29 Maj 2020, Pjesa 1
29/05 21:03
Me zërin që i dridhet, Bieta Sulo bën një falenderim zemre
29/05 20:37
Bieta Sulos i bie veza e Pashkëve, reagimi epik i moderatores
29/05 20:37
Edukatoret me maska? Drejtoresha tregon si do të funksionojë rihapja e kopshteve dhe çerdheve
29/05 20:37
Ja për sa fëmijë do kujdeset një edukatore në kopshtet shtetërore
29/05 20:36
Përpara se ta dërgosh fëmijën në kopësht dëgjo mesazhin e doktor Piperos
29/05 20:36
Kam shpresë për të ecur, Rustemi bën apel për të shpëtuar nga karrigia me rrota
29/05 20:35
Prindërit e nuses e mohuan se ishte në karrocë, 29 vjeçari “rrëmben” vajzën
29/05 20:35
I paralizuar dhe mes vështirësive ekonomike, historia përlotëse e të riut nga fshati i Kukësit
29/05 20:35
Ftesë në 5, Lulet në ballkon, trendi i ri që po përqafojnë të rinjtë, 28 Maj 2020, Pjesa 1
28/05 20:46
Ftesë në 5, Arlinda Morina, fokuson në fotografi aktoret e njohura kosovare, 28 Maj 2020, Pjesa 2
28/05 20:46
Ftesë në 5, Agon Amiga: Ndryshimi nga djali i “keq” në babain shembullor, 28 Maj 2020, Pjesa 3
28/05 20:44
Ftesë në 5, Kryeministri e quajti artiste, Jona flet pas famës në Tik Tok, 28 Maj 2020, Pjesa 5
28/05 20:42
Mbani vesh, edhe reperi bën nga “ato bisedat” kur është me çunat
28/05 20:33
Kryeministri e ripostoi pasi imitoi Bashën, artistja “godet” sërish!
28/05 20:32
S’ka më bashkëpunime me vajza, Agon Amiga zbulon ç’i ndodhi
28/05 20:30
Habit reperi i njohur: Për herë të parë kam…
28/05 20:30