Ftesë në 5, Njihuni me Miss Bjeshka 2019, që dëshiron të bëhet infermiere, 20 Shtator 2019, Pjesa 2
20/09/2019 18:14

Tema: Njihuni me “Mis Bjeshka 2019”, Pomona Tinaj, bukuroshja 18- vjeçare nga Vermoshi që mban kurorën e më të bukurës së Malësisë. Te ftuar: Pomona Tinaj

Ftesë në 5, Mira dhe Besa zbulojnë “sekretet” e motrave Kazhani, 22 Tetor 2019, Pjesa 1
22/10 18:38
Ftesë në 5, Një ditë për larjen e duarve. A i lajmë ato aq sa duhet? 22 Tetor 2019, Pjesa 2
22/10 18:38
Ftesë në 5, Blogerja Dajana Dako ndan emocionet e shtatzënisë së parë, 22 Tetor 2019, Pjesa 3
22/10 18:38
“M’u bë havale kjo puna e burrit”, Mira Kazhani i rrëfen Bietës se e ka ndarë mendjen se…
22/10 18:06
Bieta e pyet për komentet negative, Mira Kazhani nuk bën si indiferente dhe e thotë me një fjalë…
22/10 17:36
Djali i Endri Priftit shumë shpejt me këngën e tij, por mos prisni serenatë!
21/10 20:02
Harrojini 50 mijë euro, Endri Priftit i paskan vjedhur shtëpinë!
21/10 20:01
Ftesë në 5, Endri Prifti në “kurthin” e lojërave të fatit. Ja si më mashtruan, 21 Tetor 2019, Pjesa 1
21/10 19:37
Ftesë në 5, Pse vajzat e njohura të ekranit zgjedhin të bëhen bionde? 21 Tetor 2019, Pjesa 2
21/10 19:33
Ftesë në 5, “Mendjelehta”??? Situata që i ‘ndjek’ gjithmonë biondet… 21 Tetor 2019, Pjesa 3
21/10 19:33
Pasi akuzoi qeverinë që e vodhën, Endri Prifti: U mashtrova, jam i keqi i vetes…
21/10 19:02
Danjela Toçi: Ja pse vëllai 7 vjeç nuk ka shkuar ende në shkollë!
18/10 18:33
Ftesë në 5, Nushi & Alma, dashuria frymëzuese e çiftit me Nanizëm, 18 Tetor 2019, Pjesa 1
18/10 18:16
Ftesë në 5, “A e dini se” nisma në mbështetje të fëmijëve me sindromën Down, 18 Tetor 2019, Pjesa 2
18/10 18:16
Ftesë në 5, Arlinda Morina mposhti kancerin, fotoja e saj në kullën Eifel, 18 Tetor 2019, Pjesa 3
18/10 18:15
Historia frymëzuese e çiftit me nanizëm: U bënë prindër pas 17 viteve!
18/10 17:45
Ftesë në 5, Anaid Kaloti, fitues i BB6 flet për herë të parë si baba, 17 Tetor 2019, Pjesa 1
17/10 18:20
Ftesë në 5, Ariana Shoshi: Sekretet e jetës private të deputetes së re, 17 Tetor 2019, Pjesa 2
17/10 18:20
Ftesë në 5, Arjeta në botën e çudirave, 17 Tetor 2019, Pjesa 3
17/10 18:20
Ekskluzive/ Anaidi i BB6 babai i një vajze 3 vjeçare që të gjithë ia dinim mbesë!
17/10 17:54