Ftesë në 5, Mimoza & Dea në ndihmë të fëmijëve të minatorëve të Bulqizës, 9 Korrik 2019, Pjesa 2
09/07/2019 18:17

Tema: Mimoza së bashku me vajzën e saj Dea kanë nisur një aktivitet bamirësie për fëmijët e minatorëve të Bulqizës. Te ftuar: Mimoza Kuchly, Dea Kuchly

Ftesë në 5, Abuzimi i 15-vjeçares,kërkohet regjistër i veçantë për pedofilët,4 Qershor 2020, Pjesa 1
04/06 20:40
Ftesë në 5, Rastet e abuzimeve,çfarë s’funksionon sipas Reilës, Gresës&Lurës,4 Qershor 2020, Pjesa 2
04/06 20:39
Ftesë në 5, A je gati për një gotë raki me miqtë? Këtë verë #pishqip, 4 Qershor 2020, Pjesa 3
04/06 20:37
Ftesë në 5, Konjakito, kokteili me bazë pijen tradicionale shqiptare, 4 Qershor 2020, Pjesa 4
04/06 20:36
Soni Malaj në protestë, e shqetësuar ngre vetëm një pyetje
04/06 19:53
Armina Mevlani nga protesta: Përdhunues do kete gjithnjë, por …
04/06 19:50
“Ministrja të dalë këtu”, Reila Bozdos nuk i del inati me ata që e marrin rrogën kot!
04/06 19:33
Jo është jo o plak, mesazhi i vajzës “artiste” të protestës
04/06 19:33
E ngacmuan rrugës për në protestë se ishte me fustan, habit aktorja
04/06 19:33
Drejtuar ty… fajtore është e gjithë bota, vetëm ti jo!
04/06 19:32
Të çmendur pas rakisë, sfida fut në “kurth” të ftuarit
04/06 19:32
Kush e theu rekordin e konsumit të rakisë? Jo, nuk është një mashkull!
04/06 19:31
“Në luftë” me hudhrën, blogerja i shpëton sfidës në këtë formë të lezetshme
03/06 20:15
Harroje alkoolin, mjafton ky perim që të të zërë gjumi top
03/06 20:14
Refuzoi kastravecin, sipërmarrësi “thyen” rregullat me një zgjedhje të paparashikuar
03/06 20:14
As 3 as 4, ja sa kilogramë fsheh nën këmishë këngëtarja
03/06 20:14
E surprizuan për ditëlindja, por Lori paska qarë për tjetër arsye
03/06 20:13
E prekur nga dhuna ndaj grave, këngëtarja bën një dedikim special
03/06 20:13
Kjo verë ka vetëm një ngjyrë dhe Arbana Osmani e paska veshur këto ditë!
03/06 20:13
Erdhi në studio me fustan prej qeseje, të gjithë sytë te stilistja
03/06 20:12