Ftesë në 5, Më mungojnë llastimet e bashkëshortit gjatë shtatzënisë, 22 Janar 2020, Pjesa 2
22/01/2020 18:33

Tema: Gratë shqiptare vit pas viti po “refuzojnë” mëmësinë duke reduktuar në mënyrë të ndjeshme numrin e bebeve të sjellë në jetë. Indeksi i fertilitetit ishte vetëm 1.37 fëmijë për një grua nga 1.48 fëmijë më 2017 dhe nga 1.73 fëmijë për grua që ishte në vitin 2014. Për çfarë do pranonin të bënin një tjetër fëmijë Arlinda, Ermira dhe Erisa? Te ftuar: Ermira Çausholli, Arlinda Dudaj, Erisa Xhixho

Ftesë në 5, Ndahet nga jeta Nexhmije Hoxha. Figura e saj sipas Nevila Nikës, 26 Shkurt 2020, Pjesa 1
26/02 21:04
Ftesë në 5, Xhemi dhe Salsano: Sezoni i ri në Portokalli & sfida e tyre, 26 Shkurt 2020, Pjesa 2
26/02 21:04
Ftesë në 5, Uji i kënduar & arratisjet në natyrë na mbrojnë nga Coronavirus, 26 Shkurt 2020, Pjesa 3
26/02 21:04
Ftesë në 5, Burrat vrasin gratë, në 24 orë 2 viktima trondisin vendin, 26 Shkurt 2020, Pjesa 4
26/02 21:03
“6 fëmijë ngelën pa nënë”, mesazhi i Dom Gjergj Metës pas vrasjes së grave këto 24h, 26 Shkurt 2020
26/02 20:31
Roli më i bezdisshëm për Xhemin në “Portokalli”?! Moderatorja e thotë hapur
26/02 20:30
Prej vitesh kolegë në “Portokalli”, Xhemi zbulon vesin më të keq të Salsanos, 26 Shkurt 2020
26/02 20:09
Ftesë në 5, Rrëfimi i modeles: Shoqja ime u infektua me Coronavirus, 25 Shkurt 2020, Pjesa 1
25/02 19:51
Ftesë në 5, Hersi & Jacopo, historia e dashurisë dhe dasma sekrete! 25 Shkurt 2020, Pjesa 2
25/02 19:51
Ftesë në 5, Frika nga Coronavirus,Blerina Bombaj: Ja ushqimet që e luftojnë, 25 Shkurt 2020, Pjesa 3
25/02 19:50
Dhëndri italian e djeg me vallen e Kukësit, 25 Shkurt 2020
25/02 19:23
“Më pëlqeu nga mbrapa, sa ktheu fytyrën thashë “gjynah”, takimi i parë i këngëtares.. 25 Shkurt 2020
25/02 19:11
“Shoqja e ngushtë doli me Coronavirus”, modelja tregon si i shpëtoi virusit në Seul, 25 Shkurt 2020
25/02 19:04
Ky është ushqimi që na mbron nga viruset! Blerina Bombaj: Konsumojeni në çdo vakt! 25 Shkurt 2020
25/02 19:02
Ftesë në 5, Nëna 35 vjeç Miss, Gjermania ndryshon standardet e bukurisë, 24 Shkurt 2020, Pjesa 1
24/02 20:10
Ftesë në 5, Kombëtarja e vajzave U-16 triumfon në turneun e UEFA, 24 Shkurt 2020, Pjesa 2
24/02 20:10
Ftesë në 5, Rrëfimi prekës i babait të Ergi Dinit: T’du Erg, 24 Shkurt 2020, Pjesa 3
24/02 20:07
“Dua ti them ‘më fal’, t’i them ‘të du’, është një ferr i vërtetë”, babai i Ergit shpërthen në lot
24/02 18:42
Bieta Sulo pjesë e një konkursi bukurie? Mes duartrokitjesh, moderatorja deklaron se…
24/02 18:37
“Kam bërë hundën, është investimi më i zgjuar i jetës”, gazetarja e Top Channel e thotë troç
24/02 18:34