Ftesë në 5, Lambert Jorganxhi sjell në studio instrumentalen “Si dielli”, 14 Mars 2019, Pjesa 3
14/03/2019 18:30

Tema: Lambert Jorganxhi, “Pinjolli” i familjes së njohur Jorganxhi, sjell pak atmosferë verore me instrumentalen e tij, “Si dielli”, me rastin e ditës së verës. Te ftuar: Lambert Jorganxhi

Ftesë në 5, Rudina Hyka, që braktisi Zvicrën për shafranin e Kepit të Rodonit, 17 Maj 2019, Pjesa 1
17/05 18:59
Ftesë në 5, “Djemtë e liqeinit” më 31 Maj këndojnë tek Amfiteatri, 17 Maj 2019, Pjesa 2
17/05 18:59
Ftesë në 5, Trajtimi kirurgjikal i kancerit të gjirit në spitalin Acibadem, 17 Maj 2019, Pjesa 3
17/05 18:59
Ftesë në 5, Laert Vasili, Qytetar Nderi…si dhe flet për puthjen homoseksuale, 16 Maj 2019, Pjesa 1
16/05 18:59
Ftesë në 5, Të agjërosh: Ja çfarë mendojnë dietologët, 16 Maj 2019, Pjesa 2
16/05 18:59
Ftesë në 5, Të agjërosh: Ja çfarë mendojnë dietologët, 16 Maj 2019, Pjesa 3
16/05 18:59
Laert Vasili flet për “puthjen homoseksuale” në skenë. Ja komenti më negativ që i kanë bërë
16/05 17:19
Ftesë në 5, Erion Isai,nga duartrokitjet e publikut tek kostumi i politikanit, 15 Maj 2019, Pjesa 1
15/05 18:46
Ftesë në 5, Pse xhinsi s’del asnjëherë nga moda?! Njihuni me trendet e sezonit, 15 Maj 2019, Pjesa 2
15/05 18:46
Ftesë në 5, Pse xhinsi s’del asnjëherë nga moda?! Njihuni me trendet e sezonit, 15 Maj 2019, Pjesa 3
15/05 18:46
Ftesë në 5, Panairi më i madh i bukurisë, ju pret në datat 18 & 19 Maj, 14 Maj 2019, Pjesa 1
14/05 18:46
Ftesë në 5, “American Fitness’ dhe “Pannata” për të kompletuar palestrën, 14 Maj 2019, Pjesa 2
14/05 18:46
Ftesë në 5, Avokati Andrew P Johnson shpjegon vizat e punësimit në SHBA, EB-3, 14 Maj 2019, Pjesa 3
14/05 18:46
Ftesë në 5, Kuksiania, skllave seksi në Londër, shqiptarët: S’jemi trafikantë, 13 Maj 2019, Pjesa 1
13/05 19:50
Ftesë në 5, Ona Vasjari, vajza që i këndon fshatit, 13 Maj 2019, Pjesa 2
13/05 19:49
Ftesë në 5, Klinika Vip Line prezanton V-shape që rimodelon trupin & fytyrën, 13 Maj 2019, Pjesa 3
13/05 19:49
Ftesë në 5, Duda Balje, deputetja flet për përkushtimin e saj ndaj agjërimit, 10 Maj 2019, Pjesa 1
10/05 20:05
Ftesë në 5, Enxhi Nini rikthehet si violiniste: Tek kënga nuk e gjeta veten, 10 Maj 2019, Pjesa 3
10/05 20:05
Ftesë në 5, Klea Golikja, balerina shqiptare që po nis karrierën në Hollandë, 10 Maj 2019, Pjesa 2
10/05 20:05
Duda Balje një besimtare e devotshme: Kam agjëruar edhe shtatzënë!
10/05 19:20