Ftesë në 5, La SHBA për të prekurit e tërmetit, do ndërtoj shtëpitë, 3 Dhjetor 2019, Pjesa 2
03/12/2019 18:50

Tema: Dhimbja më solli në Shqipëri”, modelja Xhesika Berberi lë SHBA-në për të qenë pranë familjes dhe ka një thirrje për të gjithë të prekurit nga tërmeti. Te ftuar: Xhesika Berberi

Ftesë në 5, Nëna rreh barbarisht vajzën, çdo të ndodhë me familjen? 21 Janar 2020, Pjesa 1
21/01 20:53
Ftesë në 5, Amina dhe Elia, ja dy motrat “Marilyn Monroe” & “Pokahontas”, 21 Janar 2020, Pjesa 2
21/01 20:52
Ftesë në 5, “Non grata” në Greqi? Gazetarja rrëfen çfarë ndodhi në Derviçan, 21 Janar 2020, Pjesa 3
21/01 20:52
“Mos dil vonë natën”, gazetarja tregon kërcënimet që ka marrë pas përplasjes me mediat greke
21/01 18:42
“U bëja zbor kur më ngacmonin motrën”, këngëtarja tregon si e mbronte motrën e madhe!
21/01 18:41
Amina Shena i futet muzikës? Motra “producente” i bën premtimin e madh live në studio
21/01 17:37
Ftesë në 5,Myslym Shyri rekord divorcesh,Xhamlliku më i sigurt për martesat – 20 Janar 2020, Pjesa 1
20/01 20:21
Ftesë në 5, Zhaklina: Si s’kam patur nje burre qe m’i paguan te gjitha! – 20 Janar 2020, Pjesa 2
20/01 20:21
Ftesë në 5, Lorin Terezi zbulon emocionet pas fitores së çmimit ndërkombëtar, 20 Janar 2020, Pjesa 3
20/01 20:20
“Çupëlinkat e “Bllokut”, parazite që ndajnë burrat nga gratë”, plas debati mes Silvës dhe Jerina Lalaj
20/01 19:54
“Gjeja gjysmen e ekipit ne dhomen e ish-partnerit”, Klod Shala tregon …
20/01 19:52
Ftesë në 5, “Çdo natë doja të vrisja veten”, gazetari në luftë me bullizmin, 17 Janar 2020, Pjesa 1
17/01 18:41
Ftesë në 5, Oriola, Aulona & Ina… Përballjet me gjuhën fyese online, 17 Janar 2020, Pjesa 2
17/01 18:41
Ftesë në 5, “Bullizmi online”… Ofendimet, gjuha fyese në rrjetet sociale, 17 Janar 2020, Pjesa 3
17/01 18:40
“Vilja pjeshkë në Greqi për të mbijetuar në Tiranë”, gazetari zbulon 2 foto ekskluzive
17/01 18:03
“Kishte paguar portalin për të më ‘sulmuar’ mua”, ish-deputetja e PD zbulon si u përpoqën ta dëmtonin!
17/01 18:01
“Shkove në Itali për të prostituar”, aktorja e njohur reagon pas komenteve shpifëse!
17/01 18:00
Ftesë në 5, Klea, rreperja 10 vjeç që këndon me Sinan Hoxhën e Bes Kallakun, 16 Janar 2020, Pjesa 1
16/01 18:23
Ftesë në 5, Cilat janë trendet e çantave këtë pranverë? 16 Janar 2020, Pjesa 2
16/01 18:21
Ftesë në 5, Stivi Boka zbulon projektin e tij të fundit muzikor “Xheloze”, 16 Janar 2020, Pjesa 3
16/01 18:21