Ftesë në 5, Klea, vogëlushja që ditën e lindjes u zgjua nga tërmeti, 10 Dhjetor 2019, Pjesa 1
10/12/2019 18:35

Tema: Nga urimet që 9 vjeçarja priste për ditëlindje, zgjimi nga tronditjet e tërmetit tek letra dedikuar ushtarakëve, e cila u bë virale në mediat sociale. Te ftuar: Klea Pushi

Ftesë në 5, 1,2,3 apo 4, sa fëmijë duan gratë shqiptare? 22 Janar 2020, Pjesa 1
22/01 18:34
Ftesë në 5, Më mungojnë llastimet e bashkëshortit gjatë shtatzënisë, 22 Janar 2020, Pjesa 2
22/01 18:33
Ftesë në 5, Sëmundja e tiroides dhe trajtimi në Spitalin Amerikan, 22 Janar 2020, Pjesa 3
22/01 18:32
Bieta Sulo në pritje të ëmbël?! “Duhet edhe një vajzë, 2020 s’dihet se çfarë sjell”
22/01 17:46
Ftesë në 5, Nëna rreh barbarisht vajzën, çdo të ndodhë me familjen? 21 Janar 2020, Pjesa 1
21/01 20:53
Ftesë në 5, Amina dhe Elia, ja dy motrat “Marilyn Monroe” & “Pokahontas”, 21 Janar 2020, Pjesa 2
21/01 20:52
Ftesë në 5, “Non grata” në Greqi? Gazetarja rrëfen çfarë ndodhi në Derviçan, 21 Janar 2020, Pjesa 3
21/01 20:52
“Mos dil vonë natën”, gazetarja tregon kërcënimet që ka marrë pas përplasjes me mediat greke
21/01 18:42
“U bëja zbor kur më ngacmonin motrën”, këngëtarja tregon si e mbronte motrën e madhe!
21/01 18:41
Amina Shena i futet muzikës? Motra “producente” i bën premtimin e madh live në studio
21/01 17:37
Ftesë në 5,Myslym Shyri rekord divorcesh,Xhamlliku më i sigurt për martesat – 20 Janar 2020, Pjesa 1
20/01 20:21
Ftesë në 5, Zhaklina: Si s’kam patur nje burre qe m’i paguan te gjitha! – 20 Janar 2020, Pjesa 2
20/01 20:21
Ftesë në 5, Lorin Terezi zbulon emocionet pas fitores së çmimit ndërkombëtar, 20 Janar 2020, Pjesa 3
20/01 20:20
“Çupëlinkat e “Bllokut”, parazite që ndajnë burrat nga gratë”, plas debati mes Silvës dhe Jerina Lalaj
20/01 19:54
“Gjeja gjysmen e ekipit ne dhomen e ish-partnerit”, Klod Shala tregon …
20/01 19:52
Ftesë në 5, “Çdo natë doja të vrisja veten”, gazetari në luftë me bullizmin, 17 Janar 2020, Pjesa 1
17/01 18:41
Ftesë në 5, Oriola, Aulona & Ina… Përballjet me gjuhën fyese online, 17 Janar 2020, Pjesa 2
17/01 18:41
Ftesë në 5, “Bullizmi online”… Ofendimet, gjuha fyese në rrjetet sociale, 17 Janar 2020, Pjesa 3
17/01 18:40
“Vilja pjeshkë në Greqi për të mbijetuar në Tiranë”, gazetari zbulon 2 foto ekskluzive
17/01 18:03
“Kishte paguar portalin për të më ‘sulmuar’ mua”, ish-deputetja e PD zbulon si u përpoqën ta dëmtonin!
17/01 18:01