Ftesë në 5, Ja se si i humbi kilogramët Valbona Mema, 14 Mars 2019, Pjesa 1
14/03/2019 18:32

Tema: “Tironse kom le” Valbona Mema prezanton klipin e ri për dashurinë e vjetër, Tiranën si dhe zbulon si i humbi kilogramët e saj Te ftuar: Valbona Mema

Ftesë në 5, Lidhja e Elisa Spiropalit me të bijën & karriera në politikë, 15 Mars 2019, Pjesa 1
15/03 19:25
Ftesë në 5, Serena Leka, 26 vjeçarja që trajnon ekselentët nga e gjithë bota, 15 Mars 2019, Pjesa 2
15/03 19:24
Ftesë në 5, Serena Leka, 26 vjeçarja që trajnon ekselentët nga e gjithë bota, 15 Mars 2019, Pjesa 3
15/03 19:24
Ftesë në 5, Ja se si i humbi kilogramët Valbona Mema, 14 Mars 2019, Pjesa 1
14/03 18:32
Ftesë në 5, Egla Harxhi prezanton Luxiferin & tregon për marrëdhënien e saj, 14 Mars 2019, Pjesa 2
14/03 18:31
Ftesë në 5, Lambert Jorganxhi sjell në studio instrumentalen “Si dielli”, 14 Mars 2019, Pjesa 3
14/03 18:30
Fustani seksi i Kim Kardashian, vetëm 50 dollarë?! Ja si qëndron e vërteta
13/03 22:12
Ftesë në 5, E gjitha bota po flet për unazën e JLo dhe fustanin e Kim, 13 Mars 2019, Pjesa 1
13/03 19:37
Ftesë në 5, Ja pse nuk e veshin të ftuarat këtë fustan sexy të Kim, 13 Mars 2019, Pjesa 2
13/03 19:36
Ftesë në 5, La Boheme në TKOB, 13 Mars 2019, Pjesa 3
13/03 19:36
Ftesë në 5, Kastriot Shehi, aktori shqiptar që luan filmat aksion në Itali, 12 Mars 2019, Pjesa 1
12/03 20:04
Ftesë në 5, Rubrika e fshatrave tek e Diell, 12 Mars 2019, Pjesa 2
12/03 20:04
Ftesë në 5, Elton Ilirjani tregon kërcënimet që i janë bërë, 12 Mars 2019, Pjesa 3
12/03 20:03
Pas kërcënimeve me jetë, reagon Elton Ilirjani: Kristi Pinderi më ka ofenduar më rëndë se të gjithë!
12/03 19:05
Incidenti i gazetares shqiptare, ra nga mushka gjatë “stand up”-it!
12/03 19:03
Nga plumbat e ’91-shit te kinematografia italiane. Historia e aktorit shqiptar të “Squadra Antimafia”
12/03 19:02
Blerina Gjylameti: Erdha në jetë, sepse familja donte djalë!
11/03 20:58
Ftesë në 5, Erisa Xhixho: Familja ime nuk donte të merresha me politikë, 11 Mars 2019, Pjesa 1
11/03 19:31
Ftesë në 5, Blerina Gjylameti: Erdha në jetë sepse familja donte djalë, 11 Mars 2019, Pjesa 2
11/03 19:31
Ftesë në 5, Eljan Tanini rrëfen pse nuk proteston më, 11 Mars 2019, Pjesa 3
11/03 19:30