Ftesë në 5, Ish- konkurrentja e Big Brother zbulon më shumë nga përditshmëria, 8 Nëntor 2018, Pjesa 1
09/11/2018 13:49

Tema: Tea rrëfen për njohjen dhe lidhjen me Kristin pas daljes nga shtëpia e Big Brother, propozimi për martesë këtë verë dhe jeta e tyre e përditshme. Te ftuar: Tea Zhuli

Ftesë në 5, Arta Dade në një rrëfim, pas largimit nga politika, 21 Janar 2019, Pjesa 1
21/01 20:00
Ftesë në 5, Elvin Xhinovci, 9 vjeçari mahnit Suedinë duke bërë rep, 21 Janar 2019, Pjesa 2
21/01 19:49
Ftesë në 5, E hëna e tretë e Janarit njihet si e hëna e zymtë, 21 Janar 2019, Pjesa 3
21/01 19:49
Ftesë në Pesë/ Pas një viti e gjysmë larg politikes, Arta Dade gati për “rikthim”
21/01 18:56
Ftesë në 5, Pritjes i vjen fundi, nis “The Voice Kids”, 18 Janar 2019, Pjesa 1
18/01 18:41
Ftesë në 5, Fituesi i Hell’s Kitchen flet për fitoren e tij, 18 Janar 2019, Pjesa 2
18/01 18:41
Ftesë në 5, “Boeing Boeing”, 18 Janar 2019, Pjesa 3
18/01 18:40
Ervini, fituesi i Hell’s Kitchen zbulon vendimin bujar: Çmimi do të shkojë për bamirësi
18/01 17:45
Ftesë në 5, “Hakmarrja e një gruaje”, 17 Janar 2019, Pjesa 1
17/01 20:06
Ftesë në 5, Qindra zjarrfikës tentojnë të nxjerrin nga pusi një fëmijë, 17 Janar 2019, Pjesa 2
17/01 20:05
Ftesë në 5, Keisi Medini, vajza e Sabian, nxjerr klipin e saj,17 Janar 2019, Pjesa 3
17/01 20:05
Avokat Ngjela iu drejtohet grave: S’ka rëndësi me kë flini, rëndësi ka me kë zgjoheni…
17/01 19:32
Ftesë në 5, #10yearschallenge, 16 Janar 2019, Pjesa 1
16/01 22:02
Ftesë në 5, Këshilla për një familje të shëndetshme, 16 Janar 2019, Pjesa 2
16/01 22:01
Ftesë në 5, Çajrat që duhet të përdorim në periudhën gripale, 16 Janar 2019, Pjesa 3
16/01 22:00
A e njihni? Ja si dukej moderatorja e njohur 10 vjet më parë
16/01 18:15
Ftesë në 5, Nensi Kola, avokatja fotomodele, 15 Janar 2019, Pjesa 1
15/01 21:02
Ftesë në 5, Kujtimi, fizioterapisti i verbër, 15 Janar 2019, Pjesa 2
15/01 21:02
Ftesë në 5, Vajza që ka hapur një Blog për librat, 15 Janar 2019, Pjesa 3
15/01 21:02
Ftesë në 5/ Fotomodelja seksi: Nuk pozoj me të brendshme sepse…
15/01 18:59