Ftesë në 5, Historia e Soni Kokalarit,10 Janar 2019, Pjesa 2
10/01/2019 19:45

Tema: Roli i Sonit si teknik i lartë i NASA-s që misioni të përmbushej me sukses dhe njerezit te ktheheshin në tokë shëndoshë e mirë Te ftuar: Evi Kokalari

Ftesë në 5/ Rovena Dilo ka performuar me këtë veshje seksi shumë kohë para Instagramit
22/03 19:16
Ftesë në 5, Rovena Dilo rikthehet përmes këngëve të saj më të mira, 22 Mars 2019, Pjesa 1
22/03 18:58
Ftesë në 5, River dhe Anisa, balerinët të kërcimit latin, 22 Mars 2019, Pjesa 2
22/03 18:57
Ftesë në 5, Ramona Tullumani: Si u dobësova për një rol, 22 Mars 2019, Pjesa 3
22/03 18:57
Mishi i bardhë i preferuari i Baba Mondit! Arsyeja do t’iu habisë
21/03 18:23
Ftesë në 5, Ja kush e drejton kryegjyshatën botërore të bektashizmit, 21 Mars 2019, Pjesa 1
21/03 18:19
“Ftesë në 5”/ Baba Mondi siç nuk e njeh askush: Kam mjelë edhe bagëti
21/03 18:18
Ftesë në 5, 3 pjatat tradicionale të festës së sulltan Novruzit, 21 Mars 2019, Pjesa 2
21/03 18:18
Ftesë në 5, Baba Mondi tregon për ritualet e lutjes dhe ndezjen e qirinjve, 21 Mars 2019, Pjesa 3
21/03 18:17
Ftesë në 5, Pas “E ke dit” ja kë zgjedh Diona Fona për bashkëpunim, 20 Mars 2019, Pjesa 1
20/03 20:00
Ftesë në 5, Enkelejda Arifi flet për projektet e reja, 20 Mars 2019, Pjesa 2
20/03 20:00
Ftesë në 5, “Tumankuqja” në versionin reggae nga Enkelejda Arifi, 20 Mars 2019, Pjesa 3
20/03 20:00
Mes Gashit dhe Ledrit, ja cilin zgjedh këngëtarja e njohur kosovare që jeton në Londër
20/03 19:11
“Tumankuqja” në version rrege, siç nuk e keni dëgjuar asnjëherë më parë!
20/03 19:09
Ftesë në 5, Klea Çutra, e preferuara e Elvanës, 19 Mars 2019, Pjesa 1
19/03 19:46
Ftesë në 5, Sylvia Pagni rikthehet në Tiranë me dy videoklipe të reja, 19 Mars 2019, Pjesa 2
19/03 19:45
Ftesë në 5, “Via Egnatia” sipas piktorit Edward Lear, 19 Mars 2019, Pjesa 3
19/03 19:45
Ftesë në 5/ Elvana Gjata ndjek në Insta këtë këngëtare të “The Voice Kids”
19/03 17:39
Ftesë në 5, Si duhen quajtur shefat sot, 18 Mars 2019, Pjesa 1
18/03 19:59
Ftesë në 5, Ja kritikat për shefat shqiptarë, 18 Mars 2019, Pjesa 2
18/03 19:59