Ftesë në 5, “Hakmarrja e një gruaje”, 17 Janar 2019, Pjesa 1
17/01/2019 20:06

Tema: Historia e një gruaje që kërkon të hakmerret, një roman ku autori nëpërmjet letërsisë hedh dritë për një nga krimet më të forta të bëra gjatë diktaturës siç është përdhunimi i femrave nga njerëz të pushtetit Te ftuar: Spartak Ngjela

Ftesë në 5, Verë 2019, ja ku të shkojmë, 23 Prill 2019, Pjesa 1
23/04 20:07
Ftesë në 5, Verë 2019, ja ku të shkojmë, 23 Prill 2019, Pjesa 2
23/04 20:06
Ftesë në 5, Verë 2019, ja ku të shkojmë, 23 Prill 2019, Pjesa 3
23/04 20:06
Ftesë në 5, Ja si “Efekti Meghan” ndryshoi industrinë e modës, 22 Prill 2019, Pjesa 1
22/04 19:29
Ftesë në 5, Chiara Ferragni & Kardashian: VIP-at që krijojnë trendet e modës, 22 Prill 2019, Pjesa 2
22/04 19:25
Ftesë në 5, Gjimnazistët e Rrëshenit që po ndryshojnë mentalitetin, 22 Prill 2019, Pjesa 3
22/04 19:24
Ftesë në 5, Finalja e “The Voice Kids”, Kamela & Genti tregojnë prapaskenat, 19 Prill 2019, Pjesa 1
19/04 18:43
Ftesë në 5, Lori dhe Anxhela, binjaket që kanë pasion modelingun, 19 Prill 2019, Pjesa 2
19/04 18:43
Ftesë në 5, Emirjeta, trajnerja e vajzave dhe djemve të vegjël, 19 Prill 2019, Pjesa 3
19/04 18:43
Ftesë në 5, Çesari i violinës dhe fëmijëria e tij pa lodra, 18 Prill 2019, Pjesa 1
18/04 19:28
Ftesë në 5, Vivian dhe Paris Jupi, dy “princesha gazmore”, 18 Prill 2019, Pjesa 2
18/04 19:28
Ftesë në 5, Si ndahen punët në shtëpinë e sportistit Redi Jupi?, 18 Prill 2019, Pjesa 3
18/04 19:26
Fëmijëria e pazakontë e Olen Çesarit: Bëja një jetë ushtarake që nuk ia këshilloj asnjë fëmije!
18/04 18:09
Ftesë në 5, Sherife dhe Besa Luta pas 20 vitesh, 17 Prill 2019, Pjesa 1
17/04 19:02
Ftesë në 5, Borshi kthehet kryeqendra e turizmit të vendit, për një fundjavë, 17 Prill 2019, Pjesa 2
17/04 19:02
Ftesë në 5, Borshi kthehet kryeqendra e turizmit të vendit, për një fundjavë, 17 Prill 2019, Pjesa 3
17/04 19:01
Fotografia që “tronditi” botën… Sherife Luta rrëfen si e risolli në jetë foshnjën që mbante në gji 20 vite më parë
17/04 18:15
Ftesë në 5, Amina Shena prezanton djalin 10 muajsh, ja kujt i ngjan më shumë, 16 Prill 2019, Pjesa 1
16/04 19:36
Ftesë në 5, Edona Llalloshi: Si ka ndryshuar jeta ime nga “simpatia” deri sot. 16 Prill 2019, Pjesa 2
16/04 19:36
Ftesë në 5, Ja “Parajsa e zonjave”, 16 Prill 2019, Pjesa 3
16/04 19:36