Ftesë në 5, Det dhe muzike, karantina e Lindita Theodhorit, 26 Mars 2020, Pjesa 4
26/03/2020 20:33

Tema: Ditët e ngujimit të këngëtares së njohur Lindita Theodhori e cila ka mbetur e izoluar në Vlorë, larg familjes që jeton në Londër. Te ftuar: Lindita Theodhori

Ftesë në 5, Motrat Detina & Argita, një libër me dieta kundër kancerit, 3 Prill 2020, Pjesa 1
03/04 20:36
Ftesë në 5, Kastriot Tusha: Ja çfarë i mungon tenorit këto ditë në shtëpi, 3 Prill 2020, Pjesa 2
03/04 20:36
Ftesë në 5, Thashethemet e Vikena Kamenicës me të bijën këto ditë! 3 Prill 2020, Pjesa 3
03/04 20:35
Ftesë në 5, Familja e lumtur e Julkës & Andit: Më në fund jemi bashkë! 3 Prill 2020, Pjesa 4
03/04 20:35
Ftesë në 5, 25 ditë mbyllur, Laura Nezha: Ja pse më pëlqen, 3 Prill 2020, Pjesa 5
03/04 20:35
Ftesë në 5, Roza Lati izolim mes luleve: Do bëhem tap kur të mbarojë! 3 Prill 2020, Pjesa 6
03/04 20:34
Roza Lati zjarr në dhomën e gjumit, por çobaneshë para policëve!
03/04 20:01
Laura Nezha me shpirtin plot, por ka një të keqe të madhe nga karantina!
03/04 20:01
Familja e gjitha bashkë, i biri prek zemrat e Julkës dhe Dj Andit!
03/04 20:00
Kanë gati librin për kancerin, motrat binjake nga Patosi kapin majat në shkencë
03/04 20:00
Ftesë në 5, Buzë detit & nën tingujt e violinçelit, karantina e Iliard Shabës, 2 Prill 2020, Pjesa 1
02/04 21:25
Ftesë në 5, Kamela Islamaj, “pranë zemrës” së saj, kura më e mirë, 2 Prill 2020, Pjesa 2
02/04 21:24
Ftesë në 5, Burrë pë shtëpi si Lenc Jemini: Ndej rrobat & gatuaj kek! 2 Prill 2020, Pjesa 3
02/04 21:24
Ftesë në 5, Dita botërore e autizmit, qeveria leje të “thyejnë” karantinën, 2 Prill 2020, Pjesa 4
02/04 21:23
Ftesë në 5, Anjeza Dyrmishi: Ja si Koronavirus më anulloi dasmat e sezonit, 2 Prill 2020, Pjesa 5
02/04 21:23
Ftesë në 5, Grimierja e Vip-ave Vjosa Paçuku nga SHBA: I dua pitet e Kosovës, 2 Prill 2020, Pjesa 6
02/04 21:22
Ftesë në 5, “Aventurierët”, Reality Show i surprizave, intrigave e dashurisë, 2 Prill 2020, Pjesa 7
02/04 21:22
Plasin të qeshurat! “Specialisti i kekut” kritikon Bietën për petët e byrekut!
02/04 20:35
I mbajti fustanin Klea Hutës, kjo është vogëlushja që shoqëroi çiftin në Marok!
02/04 20:35
“Nuk ka ç’të duhet ty”, nisin që në studio përplasjet e aventurierëve
02/04 20:35