Ftesë në 5, Adel Lami, balerina shqiptare që firmosi kontratë me DWS në SHBA, 10 Shtator 2019, Pjesa 2
10/09/2019 18:41

Tema:Adela Lami, balerina shqiptare e cila pas suksesit të korrur në Amerikë me koreografët e ‘Dancing with the stars’, nënshkroi kontratën më të rëndësishme për show-n ‘The real dirty dancing’ Të ftuar:Adel Lami- Balerinë

Ftesë në 5, Brenda familjes së Afërdita Demakut & surpriza që e përloti, 22 Nëntor 2019, Pjesa 1
22/11 18:08
Ftesë në 5, Ç’i ben femrat te lumtura? A kane dilema Delina dhe Mandi? 22 Nëntor 2019, Pjesa 2
22/11 18:08
Ftesë në 5, Oriola & Vlashi: Te lumtur te ben edhe nje unaze e shtrenjte, 22 Nëntor 2019, Pjesa 3
22/11 18:08
Ministri Çuçi më romantik se kurrë, ja si e paska mbrojtur bashkëshorten ditën e tërmetit
22/11 17:54
Vox Pop: Çfarë e bën një femër të lumtur sot?
22/11 17:53
Si e këndon Afërdita Demaku këngën e Ledrit, Ermalit & Lumit “Tavolina”
22/11 17:53
Ftesë në 5, 11 vagonë i kalojnë mbi trup. Izet Onuzi, jeta pa këmbë e duar, 21 Nëntor 2019, Pjesa 1
21/11 18:14
“11 vagona më kaluan mbi trup e më lanë pa këmbë e duar…” Kjo është historia e rrallë e Izetit nga Kukësi
21/11 18:13
Ftesë në 5, Vaskë e ftohtë dhe një filxhan urine si Madonna, 21 Nëntor 2019, Pjesa 2
21/11 18:13
Ftesë në 5, Të mbingopur me antibiotikë, 23% i marrin pa recetë, 21 Nëntor 2019, Pjesa 3
21/11 18:12
Një filxhan urinë & banjo e akullt bëjnë mrekulli për trupin sipas Madonnës, ç’thonë specialistët!
21/11 18:10
Ftesë në 5, Anisa & Brisi, ish-velinat që po shijojnë miqësinë nëpër Europë, 20 Nëntor 2019, Pjesa 1
20/11 20:38
Ftesë në 5, Kejdi Mehmetaj, ja kur do të nisë bashkëjetesa… 20 Nëntor 2019, Pjesa 2
20/11 20:37
Ftesë në 5, Viti i artë i Erkand Qerimaj, 20 Nëntor 2019, Pjesa 3
20/11 20:37
Pasi shijuan Europën, ish-velinat bukuroshe të pandara drejt suksesit në Amerikë!
20/11 20:02
Kejdi Mehmetaj tregon marrëdhënien me vjehrrën: Jam një nuse jo ideale!
20/11 20:01
Ftesë në 5, Jerida Sakaj, gazetarja kthen veshjet e përditshmërisë në art, 19 Nëntor 2019, Pjesa 1
19/11 18:17
Ftesë në 5, Shqiptarët më dembelët në Europë, nuk merren fare me sport, 19 Nëntor 2019, Pjesa 2
19/11 18:16
Ftesë në 5, Shqiptarët më dembelët në Europë, nuk merren fare me sport, 19 Nëntor 2019, Pjesa 3
19/11 18:15
Gazetarja e njohur jep lajmin e mirë: Ja projekti ku do e shihni shumë shpejt!
19/11 17:21