Fsheh heroinën në trup, arrestohet në Kakavijë 37-vjeçari
13/02/2018 14:07

1.5 kg heroinë janë sekuestruar në Kakavijë nga policia, teksa në pranga është vënë një 37-vjeçar.

Çfarë u bë me 40 bandat? Pëllumb Nako: Paratë e krimit nuk po bllokohen
21/08 20:32
Bulevardi i ri i Tiranës, projekti vazhdon. Shëtitore gjatë pasdites
21/08 20:09
Në pyllin e fazanëve/ Pas shpendëve, rikthehen edhe pushuesit
21/08 15:56
Sëmundja e kondicionerit/ Shumë të prekur kërkojnë ndihmë
21/08 15:46
Ndihma ekonomike u përgjysmua
21/08 15:43
Njohja e patentave/ Greqia po ecën më ngadalë, Shqipëria i pranon
21/08 15:33
Arrestimi i Mondi Begos, në Mavromati bashkë me familjen e një miku të tij
21/08 15:09
Vidhet rrjeti i energjisë elektrike në Elbasan, rrugët në errësirë
21/08 14:46
Aksident i trefishtë në Fier, ndërron jetë gruaja shtatzënë
21/08 14:03
Shqiptari Admir Bokrina përcillet për në banesën e fundit
21/08 13:53
Kurban Bajrami në Shqipëri; Ritet fetare kryhen në të gjitha xhamitë e vendit
21/08 13:47
Pa rrugë, pa ujë dhe pa drita
21/08 12:49
Pa Koment – Aksident i trefishtë në Fier, ndërron jetë gruaja shtatzënë
21/08 11:52
Festa Kurban Bajramit, myftiu i Tiranës mesazh për drejtësinë
21/08 11:27
Festa e Kurban Bajramit; Mijëra besimtarë falin Namazin
21/08 11:14
Kurban Bajrami në Kosovë, Tërnava bën apel për unitet
21/08 11:12
Parashikimi i Motit 21 Gusht 2018
21/08 09:28
Tragjedia në Xhenova, kambanë alarmi; Kontroll 1200 urave shqiptare
20/08 21:41
“Aushvici” i Tepelenës, ish-të përndjekurit reagojnë për projektin e ish-kampit
20/08 20:43
Shqiptarët e tragjedisë në Genova. Veç dy viktimave, shumë emigrantë janë të pastrehë
20/08 20:07