Flet i riu i shëruar/ Pasi la spitalin infektiv jep mesazhin për të gjithë: Qëndroni në shtëpi
26/03/2020 04:21

Ky është mesazhi i Erind Carës, 19 vjecari që ja doli të shërohet nga koronavirusi sapo la spitalin infektiv në Tiranë.

Top News – 22 viktima nga CoVid-19/ Shtohen të prekurit, 116 të shëruar
06/04 18:34
Porositen 30 mijë teste, Shqipëria pjesë e studimit klinik të OBSH për kurimin e koronavirusit
06/04 18:09
Boris shtrohet në spital/ Kryeministri britanik u sëmur nga koronavirusi
06/04 16:58
Mjekët shqiptarë në Itali/ Infermierja tregon eksperiencën me pacientët
06/04 16:55
Lamtumira e Gëzim Krujës/ Artisti shkodran përcillet nga pak njerëz
06/04 16:52
Në treg me maska e doreza/ Kryeministri: Lehtësime me pikatore për biznesin
06/04 16:49
377 të prekur, 16 raste të reja/ Infektohet një tjetër anëtare e Taks Forcë të Shëndetësisë
06/04 16:46
44 të infektuar në Shkodër/ Shtohen edhe 6 raste të reja
06/04 16:40
Mjekët e familjes i bashkohen luftës kundër COVID-19
06/04 16:36
Fasonët nuk kanë më punë/ Bizneset: Do reduktojmë personelin nëse prodhimi s’vazhdon
06/04 16:05
Në radhë në markete/ Ndërhyn edhe policia për të vënë rregull
06/04 15:45
Shtohet siguria në treg/ Në Kombinat, me polici dhe urë dezinfektimi
06/04 15:42
Gjobiten emigrantët/ Kaluan kufirin në këmbë. Në Kapshticë emigrantët kaluan
06/04 15:34
Lleshaj inspekton tregjet/ Ministri në Shkodër, kontrollon masat e distancimit fizik
06/04 15:33
Top News – Rama bën bilancin/ Masat kanë dhënë efekt
06/04 15:24
Top News – Shërohen edhe tre mjekë/ Gati për t’u rikthyer në detyrë
06/04 14:05
Top News – Dezinfektohen tregjet/ Masat parandaluese nga korona/ Pa koment
06/04 14:04
Top News – Shqiptarët jashtë kufijve/ Rekomandim nga avokati i popullit
06/04 14:00
377 të prekur, 16 raste të reja/ 21 viktima, 116 të shëruar në Shqipëri
06/04 13:17
Pandemia/ Lleshaj flet qartë: Kush është rezident nuk do lejohet të vijë në Shqipëri
06/04 13:17