Flamurtari, dorëhiqet Shpëtim Gjika
23/11/2012 21:00

Shpëtim Gjika nuk do të jetë më presidenti i skuadrës së Flamurtarit. Këtë vendim ka marrë kryebashkiaku vlonjat, i cili duket tejet i inatosur dhe i zemëruar me favoret, që sipas tij po i bëhen skuadrës së Skëndërbeut.