Festë në Elbasan Arena! Shqipëria dhuron spektakël dhe merr 3 pikë të çmuara
11/09/2019 07:27

Kombëtarja Shqiptare e futbollit impresionoi në 90 minutëshin e zhvilluar ndaj Islandës në eliminatoret e Europianit 2020, duke korrigjuar në harkun e pak ditëve, disfatën e hidhur me Francën. Kuqezinjtë treguan një lojë ekzaltuese dhe dëshirë për të qëndruar në garën kualifikuese, duke shënuar plot 4 herë në portën e nordikëve, në sfidën e mbyllur 4-2.

Top News – I përgjigjet Opozitës/ Rama flet dhe për fondin e garancisë
09/04 23:31
Top News – Shtohen të prekurit/ 95 mijë viktima nga Covid 19
09/04 22:26
Greqi, 71 raste të reja/ 4 persona kanë humbur jetën sot
09/04 22:16
Johnson reagon ndaj mjekimit/ Kryeministri Britanik është në gjëndje të qëndrueshme
09/04 22:13
Kritika për mësimin online/ Ish deputeti i PD: Mësimet nga ekrani, jo vetëm në TVSH
09/04 22:11
Top News – Surpriza për ditelindje/ Përlotet moderatorja Bieta Sulo
09/04 21:42
Top News – Pavaresisht pandemisë…/ Astronautët nisen drejt ISS
09/04 20:50
Top News – Alkool dhe rreze dielli/ Britani, policia debaton me çiftin
09/04 20:50
Top News – Skandali Klinton-Lewinski/ Vdes denoncuesja Linda Trip
09/04 20:41
Njeriu i peshqve/ 67 vjeçari nga Tirana me profesionin e rrallë
09/04 20:29
Fëmijët dhe koronavirusi/ Të mbyllur në shtëpi luajnë me shokët e tyre përmes telefonit
09/04 20:27
Ndihma e futbollistëve/ Lojtarët e Teutës në familjen Murrizi, historia nënës me dy fëmijë
09/04 20:25
Fasonët: Na ndihmoni me sigurimet/ Durrës, disa kompani janë në punë, por kërkojnë mbështetje
09/04 20:24
10 vjet burg kush thyen karantinën/ Bëhen gati ndryshimet e Kodit Penal dhe Rrugor
09/04 20:22
PD kundër “kredi me garanci”/ “Nuk është ndihmë financiare, por kredi tregtare”
09/04 20:21
Shpresë për të sëmurët në Covid2/ Drejtuesja e spitalit: Një person u shërua, i dyti kaloi rrezikun
09/04 20:19
Edicioni Informativ, 09 Prill 2020, Ora 19:00
09/04 20:17
Top News – Italia nuk gjen paqe/ 610 viktima në 24 orë nga Covid 19
09/04 20:05
Top News – Uilliam dhe Kejt/ Pak gëzim për fëmijët…
09/04 20:03
Top News – Ndërron jetë 72 vjeçarja/ 23 viktima në Shqipëri
09/04 18:58