Festa e birrës në Korçë mbledh mijëra turistë vendas e të huaj
09/08/2018 15:47

Për të 12-in vit radhazi ka nisur Festa e Birrës në Korçë, e cila shënon edhe kulmin e sezonit turistik. Ky edicion është hapur me muzikë të zgjedhur, me një rekord pjesëmarrësish dhe surpriza pafund.

Wake Up: Juliana Pasha dhe Isli Islami për herë të parë në një duet
11/12 12:19
Top Channel Albania Exclusive: Daddy Yankee, të mërkurën në YouTube
10/12 19:10
Wake Up: Kënga e re e Tirit me poezi të Kutelit. E bija, emocionon këngëtarin!
10/12 11:43
Wake Up: Parqet Kombëtare, për herë të parë në një album
10/12 11:20
Mjeshtri Agim Krajka; 140 artistë do interpretojnë në Grand Gala për artistin
08/12 15:55
“Osman Taka” në Prishtinë; Shfaqja e trupës së baletit të Kosovës
08/12 12:49
Festivali i zogjve; Ekspozita me 3 mijë zogj të 150 racave
07/12 20:19
Çmim mirënjohje; Prodhuesit shqiptarë vlerësojnë gazetarin e Top Channel, Marin Mema
07/12 15:47
Kreolët e Ballkanit; “Profecia” e Enver Petrovskit
06/12 20:12
Sokol Shupo: Bojkot UNESCO-s, këtu kemi mbetur me një tufë me njerëz…
06/12 18:08
Lahutari rrëfen mes lotësh: Lahutën e dhamë vetë, nuk na e grabitën!
06/12 18:05
Wake Up: Enver Petrovci, jam për Teatrin e ri. I vjetri nuk vlen asgjë!
06/12 11:50
“Letra e Zotit” e Einsteinit shitet për afro 2.9 milionë dollarë
05/12 15:56
Kënga me lahutë në UNESCO
05/12 15:29
Wake Up: A rrezikon të njihet Eposi i Kreshnikëve nga UNESCO?
05/12 11:24
Wake Up: Pse Lahuta ju njoh si trashëgimi Serbisë nga UNESCO?
05/12 11:10
Letërsia shqiptare në gjuhën italiane
03/12 15:02
Vitrina e Librit 02 Dhjetor 2018
02/12 23:12
“Kopraci” rikthehet në Korçë, Koço Qendro ngjitet në skenë në moshën 92-vjeçare
02/12 20:04
“Këmbëzbathur në park”, premiera e komedisë në “ArTurbina”
30/11 21:29