Fenomeni i braktisjes, reagojnë të moshuarit
30/06/2018 19:50

Shoqëria shqiptare ka pësuar ndryshime në dekadat e fundit. Hasim shpesh të moshuar të braktisur nga fëmijët e tyre. Opinioni publik u trondit nga rasti i Fadil dhe Lumturie Manes, çifti i 82-vjeçarëve nga Korça.

Ngacmimet seksuale në punë. Historia e 23-vjeçares nga Berati që nuk ka mundur të denoncojë
22/09 20:32
Berat, lindin trenjakë. Nëna 25-vjeçare u habit pasi priste binjakë
22/09 20:14
Dita pa makina. Pedalimi me biçikleta, nga Presidenca te liqeni
22/09 18:11
Vizitorët e shtatorit
22/09 17:24
Kaos me korsitë e biçikletave
21/09 20:27
Gjermania na merr edhe berberët
20/09 20:11
Rreziku i ndërhyrjeve estetike. Mjekët dermatologë: Shqiptarët, të ekspozuar nga sëmundjet
18/09 20:19
Në radhë për te mjeku. Të moshuarit dalin që në 4 të mëngjesit
17/09 20:37
Mbyllet shkolla në Fier, protestojnë prindërit
17/09 12:42
Pa Koment – Mbyllet tregu i kafshëve në Cërrik
17/09 12:15
Raundi i dytë për universitetet. Për një degë më të mirë, çregjistrohen nga raundi i parë
16/09 20:03
“Zhurmë, zhurmë… shumë zhurmë”. Qytetarët: Këtu nuk jetohet më
16/09 17:33
Azilantët e dëbuar. Familja Toçilla nga Franca përfundon në spital
16/09 17:24
Kazinotë “pushtojnë” Korçën, frekuentues edhe adoleshentët
16/09 16:40
Bulqizë, mësuesit rikonstruktojnë 3 shkolla
16/09 16:22
Shkollat pa higjienë, inspektimi nis të hënën. Po u shfaqën probleme, mbyllje e pjesshme
16/09 16:09
“Isa Boletini”, jo më me dy turne. Shkolla në Kodër-Kamëz do të ketë 17 klasa të reja
16/09 16:01
Gjirokastër, festa e qifqive kremtohet krahas artit të rrugës
16/09 14:52
Panairi i Roshnikut, prezantohen prodhimet e zonës
15/09 13:52
Në Byshek të Elbasanit, zona turistike po pastrohet
15/09 12:41