Faza me eliminim e Champions League
14/02/2012 16:00

Fillon sot faza e 1/16 të Champions League me kampionen në fuqi Barcelona. Katalanasit do të përpiqen të harrojnë sa më shpejt humbjen në kampionat me Osasunën në ndeshjen e mbrëmjes së sotme ndaj Bajern Leverkusenit.

Stadiumi Arena Kombëtare, shikoni se çfarë po ndodh brenda
13/09 12:53
Hierarkia e Ferrari-t, Leclerc po shfronëson Vettel-in
13/09 11:00
“Arenës Kombëtare” i jepet dora e fundit, nis shtrimi i fushës
12/09 22:38
Fieri me stadium të ri/ FSHF do të restaurojë edhe impiantin “Loni Papuciu”
12/09 15:33
Xhiro e Spanjës, etapa 17/ Fiton Gilbert, Roglic ruan kreun
12/09 14:47
Historia e 16-vjeçarit, kampioni i notit nga Durrësi
12/09 12:35
Futboll dhe Champions/ Vllaznia e femrave, disfatë 0-1
12/09 05:18
Festa e Metës në stadium. Presidenti komenton fitoren e Kombëtares
11/09 15:40
Champions për Femrat/ Për herë të parë një skuadër shqiptare në eliminatoret e Europës
11/09 07:28
Festë në Elbasan Arena! Shqipëria dhuron spektakël dhe merr 3 pikë të çmuara
11/09 07:27
Sot ndeshja ndaj Islandës, ky pritet të jetë formacioni i Kombëtares
10/09 11:41
Xhiro e Spanjës/ Danezi Fuglsang triumfon në etapë e 16
10/09 11:39
Transferta pozitive, triumfojnë Gjermania dhe Holanda
10/09 07:49
Reja: Gabimi im, ja pse e aktivizova Roshin mbrojtës
08/09 15:17
Kosova mund Çekinë, e para në grupin A. Dy vite pa asnjë humbje
07/09 19:37
E shtuna e sportit në Digitalb. Transmetime ekskluzive të eventeve kryesore në botë
07/09 17:14
Itali, ‘skuqet’ Milano/ Paradë për 90-vjetorin e Ferrarit
05/09 16:19
Kombëtarja, stërvitja e fundit/ Të enjten ekipi do të niset drejt Francës
04/09 17:27
Botërori 2022/ Katari zbulon logon e evenimentit
04/09 14:05
Ndeshja me Francën, Roshi: Trajneri Reja kërkon lojë në sulm
03/09 16:00