Falsifikoi formularin e dekriminalizimit
11/07/2018 15:40

Dënimi me 40 ditë burg për vjedhje i gjyqtarit Admir Thanza, përfshin në hetime dy prokurori, atë të përgjithshmen dhe atë të Tiranës.

Berati përfshihet nga stuhia
23/07 18:24
Moti i keq në Orikum, çadrat e plazhit dalin në rrugë
23/07 18:01
Reshjet e dendura, uji mësyn në spitalin e Shkodrës
23/07 16:46
Veliaj: Mandatin tjetër, udhëtimi i parë me tren elektrik nga Tirana në Rinas
23/07 15:42
Letra e dytë për teatrin; Aleanca i kërkon mbështetje presidentit Meta
23/07 15:23
KPK shkarkon Arben Nelën për fshehje të pasurisë
23/07 15:21
Ish të përndjekurit në protestë, bashkia e Beratit i dëboi nga zyrat
23/07 15:15
Në “sitën” e Vettingut gjyqtari Dvorani, DSIK: S’ka dyshime për përfshirje në korrupsion
23/07 15:09
“Çmendet” moti, shi e breshër në disa qytete
23/07 15:08
Sekuestro pasurive të Llallës, Prokuroria: Një miliardë lekë, toka dhe apartamente
23/07 15:06
Vjedhja e bankës në ish-Bllok, jepet dënimi për të akuzuarit
23/07 15:05
7 vite pa ujë në Kalush të Rrogozhinës
23/07 12:16
Historia e diplomacisë online; Mbi 6 milionë dokumente të aksesueshme nga publiku
23/07 09:54
Plastika na vjen në tryezë; Ndotja në lumenj dhe det, kërcënimi përmes peshkut
22/07 21:19
Ministri gjerman në Tiranë: Politika të mos pengojë integrimin
22/07 21:17
Rreziku në plazhin e “vdekjes”, policia bashkiake në patrullim
22/07 21:12
Restaurimi i kishës së Apostujve, debat mbi teknikën që po zbatohet
22/07 17:28
Pas denoncimit në Top Channel, AKU bllokon 180 kg djathë me niseshte
22/07 16:37
Dermatologët: Oraret kur nuk duhet të dilni në plazh
22/07 16:08
Të sfidosh rrugën për të shkuar te Plazhi i Gjeneralit
22/07 15:37