Ermal Fejzullahu flet hapur: Gjëja më e mirë e karantinës, hoqa dorë nga pija “E Diell”,5 Prill 2020
05/04/2020 16:35

Rubrika: Ervin Kurti, Edi Manushi I ftuar: Ermal Fejzullahu

Gjithçka nuk dinit për Qendrën “Zonja e Këshillit të Mirë” “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 18:06
Wow!Ja studenti më “i moshuar” në auditorin e Universitetit Mesdhetar “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 18:04
Çfarë studenteje është në shkollë? Ja ana e panjohur e Nevina Shtyllës “E Diell”, 31 Mars 2020
31/05 18:04
Alesia Bami notere, pedagogët e UMSH sugjerojnë degët për moderatorët në “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 18:03
Mësimi online, pedagogu zbulon: Ja si e përballuam situatën me sukses në UMSH “E Diell”,31 Maj 2020
31/05 18:03
Kaq pranë fitores, motrat simpatike çudisin në Gjej Moshën “E Diell”, 31 Mars 2020
31/05 17:28
Tirana VS Partizani, habit Gaz Demi:Ja çfarë i thashë Refik Halilit “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:57
E zbulon Gaz Demi: Duan të më marrin Olsi Ramën, ja sa është çmimi… “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:57
Elton Deda: Jam bardheblu, ja himni i duhur për Tironën “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:56
Rrëfehet Bledi Shkëmbi: Ja ofertat që kam marrë në kohën e koronës…”E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:56
Alesia Bami këngëtare në studio! Ja çfarë thotë Elton Deda “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:56
Video e Aleksandër Gjokës, komenton Elton Deda: Jam miku i tij por…”E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:55
Batuta dhe bombë në merkato! Gaz Demi, Elton Deda dhe Bledi Shkembi në “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:55
Befason Olimpia Smajlaj: Meshkujt shqiptarë kanë shumë probleme “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:21
Olimpia Smajlaj këndon versionin shqip të “La vie en rose”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:21
Olimpia Smajlaj këndon “And I love her”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:20
Olimpia Smajlaj këndon “E dehun jam”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:20
Mateus Frroku kapet mat, zbulon kush është e dashura “E Diell”, 31 Maj
31/05 16:02
Mateus Frroku këndon “Syni m’qesh”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:01
Mateus Frroku këndon “Pa këmbë në tokë”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:01