Erion Braçe: Ja arsyet përse FSHF nuk duhet t’i kërkojë lekë qeverisë “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04/2020 17:36

E diell, programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Olsa Muhameti Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Flori Gjini,Alesia Bami, Graciano Tagani. Rubrikat: Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Flori Gjini,Arisa Bidaj, Arnisa Lushaj, Artan Puto, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani.

Kaq pranë fitores, motrat simpatike çudisin në Gjej Moshën “E Diell”, 31 Mars 2020
31/05 17:28
Tirana VS Partizani, habit Gaz Demi:Ja çfarë i thashë Refik Halilit “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:57
E zbulon Gaz Demi: Duan të më marrin Olsi Ramën, ja sa është çmimi… “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:57
Elton Deda: Jam bardheblu, ja himni i duhur për Tironën “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:56
Rrëfehet Bledi Shkëmbi: Ja ofertat që kam marrë në kohën e koronës…”E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:56
Alesia Bami këngëtare në studio! Ja çfarë thotë Elton Deda “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:56
Video e Aleksandër Gjokës, komenton Elton Deda: Jam miku i tij por…”E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:55
Batuta dhe bombë në merkato! Gaz Demi, Elton Deda dhe Bledi Shkembi në “E Diell Proces”, 31 Maj 2020
31/05 16:55
Befason Olimpia Smajlaj: Meshkujt shqiptarë kanë shumë probleme “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:21
Olimpia Smajlaj këndon versionin shqip të “La vie en rose”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:21
Olimpia Smajlaj këndon “And I love her”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:20
Olimpia Smajlaj këndon “E dehun jam”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:20
Mateus Frroku kapet mat, zbulon kush është e dashura “E Diell”, 31 Maj
31/05 16:02
Mateus Frroku këndon “Syni m’qesh”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:01
Mateus Frroku këndon “Pa këmbë në tokë”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:01
Mateus Frroku këndon “Për atë që më la”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:00
Mateus Frroku këndon “Hopa”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 16:00
Tronditet Rezart Veleshnja, Ervin Kurti i zbulon të dashurën “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 15:57
Ofendime dhe përplasje të rënda ndezin gjakrat në “Për’puthen”, “E Diell”, 31 Maj 2020
31/05 15:25
Lali& Luli parodi ‘Çfarë ka sot në E Diell’, 31 Maj 2020
31/05 14:05