Erdogani, Putini dhe Rohani diskutojnë për konfliktin në Siri
16/09/2019 16:23

Është komentuar si mbledhja e kundërshtarëve të luftës në një tryezë, takimi i presidentit turk, Rexhep Tajip Erdogan me shefin e Kremlinit, Vladimir Putin dhe homologun Iranian, Hasan Rouhani për bisedime mbi Sirinë.

Rezolutë e re kundër Francës/ Reagimi i fortë i të Gjelbërve në Parlamentin Europian
23/10 16:41
39 viktima brenda në kamion- Sa mund të ketë zgjatur udhëtimi fatal?
23/10 15:41
Riciklohen plehrat e Everestit- Hoteli i Nepalit me objekte të veçanta
23/10 12:45
Marrëveshje për Sirinë! Turqia dhe Rusia bien dakord për të mbajtur larg kurdët
23/10 12:40
Kurdët po tërhiqen/ Ankaraja: Ndalëm refugjatët. Europa, mirënjohëse ushtarëve turq
22/10 19:20
Italia, avokate e Ballkanit/ Roma merr iniciativën të bindë BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut
22/10 18:28
Miliona ndjekës dhe shikime- Fëmijët blogerë pushtojnë rrjetin!
22/10 17:02
Berlini ngrin qiratë/ Përpjekja për të ndalur rritjen e çmimeve
22/10 16:53
Kanadaja me qeveri minorance/ Trudeau fiton zgjedhjet, por jo shumicën
22/10 16:50
Perandori i ri i Japonisë, ceremoniali 2 mijë vjeçar mbahet në Tokio
22/10 16:47
Protesta në kryeqytetin e Libanit, kundër qeverisë së korruptuar
21/10 19:56
Nga Siria amerikanët ikin në Irak/ Civilët kurdë i qëllojnë me patate, shprehin indinjatën për largimin
21/10 19:53
Muzeu i Luvrit mbërthen admiruesit e Da Vincit/ Gati ekspozita e gjeniut
21/10 18:39
Përse Franca thotë “Jo”? Analiza: Parisi po rrëzon angazhimin 20 vjeçar të BE
21/10 16:31
Varësia nga celulari, në Seul hapen qendrat e shërimit
21/10 13:56
Shtyrja e Brexitit, Johnson letër pa firmë BE-së
21/10 13:07
Erdogan kërcënon Kurdët: Do u shtypim kokat po s’u tërhoqën
19/10 19:08
Britani e Madhe/ Parlamenti voton për shtyrjen e Brexit
19/10 18:57
Johnson: Vonesat e mëtejshme janë të pakuptimta dhe në dëm të publikut
19/10 15:57
Conte: Do e provojmë në nëntor/ Italia dhe Belgjika pro hapjes së bisedimeve me Shqipërinë
19/10 15:17