Erdogan: Të rishikojmë Lozanën. Pavlopulos: Lozana nuk preket
07/12/2017 15:16

Në konferencën e përbashkët për shtyp mes Prokopis Pavlopulos dhe Recep Taip Erdogan u shpërfaqën përplasjet e hershme mes Turqisë dhe Greqisë.