Epsodi i plotë – Wake Up, 17 Shtator 2019
17/09/2019 14:15

Tema: Moti, Adiola Bani Tema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja. Tema: Këmbimi valuator Tema: Almanak, Çfarë ka ndodhur sot? Tema: Ngjarje për tu veçuar Tema: Matësat inteligjentë, nis vendosja e tyre në Tiranë Fund shqetësimeve të qytetarëve për mbifaturimet Lidhje LIVE: Edlira Sulejmani, Ermal Murati Tema: Rikthehet frika e salmonelës te mishi i pulës Pas bllokimit të 27 tonëve fileto në Durrës. Kontrolle e gjoba edhe nëpër supermarkete Të ftuar: Ilir Pilku, Mariklen Menkshi Tema: Hapet konkursi për Çmimin e Filantropisë 2019 Aktiviteti mbarëkombëtar organizohet për të 9-in vit radhazi Të ftuar: Juliana Hoxha Tema: "Zonja asnjeri dhe zoti askurrkush" Një libër intrigues nga Agron Tufa! Të ftuar: Agron Tufa Tema: Sezoni i ri nis me serialin e suksesshëm "Damages/Demet" prodhuar nga Sony Pictures Tema: Rikthimi në shtëpi i Andi Lilës Të pathënat e mbrojtësit të Kombëtares Të ftuar:Andi Lila

Wake Up/ Incidenti i gazetares shqiptare në raportim. Djali i ndërhyn në lidhjen direkte
03/06 11:32
Wake Up/ Dalin rezultatet e testit të KOVID për ekipin e Bylisit. Të gjithë dalin negativë
03/06 11:27
Wake Up/ Rinis futbolli. Çfarë ndodh sot me Superligën, pas 3 muajsh pushimi
03/06 11:05
Wake Up/ Shqiptarët me sytë nga feja: Dera ku trokasin për zgjidhjen e halleve të përditshme
03/06 10:59
Wake Up/ 87% e të rinjve kërkojnë në Google për të vendosur një llambë apo një vidë
03/06 10:58
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot
03/06 08:26
Wake Up/ Shtypi i ditës, 3 Qershor 2020
03/06 08:21
Wake Up/ Çfarë ndodhi në polici, në praninë e psikologes me 15-vjeçaren e abuzuar
02/06 12:23
Wake Up/ Astrologe Meri Shehu: Vit i vështirë i qeverisë Rama. Fajin e ka Jupiteri
02/06 12:18
Wake Up/ Astrologe Meri Shehu: Pas pandemisë “çlirohen” dhe shenjat. Ja ç’parashikon qershori?
02/06 12:06
Wake Up/ Piktorja shqiptare e portreteve dhe skenave urbane në Angli
02/06 11:29
Wake Up/ Telefonata që zbuloi rrjetin e pedofilëve që abuzuan me 15-vjeçaren
02/06 11:13
Wake Up/ Virusi është “zhdukur” klinikisht! A e fituam luftën me armikun e padukshëm apo jo?
02/06 10:58
Wake Up/ Gjuha shqipe në të gjitha shkollat publike në Itali. Nis nënshkrimi i një peticioni
02/06 10:58
Wake Up/ Shifrat e abuzimit te fëmijët
02/06 10:50
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
02/06 08:30
Wake Up/ Shtypi i ditës, 2 Qershor 2020
02/06 08:27
Wake Up/ “Nuk jam teksti yt” gazetaret reagojnë ndaj teksteve të këngëve! Video bëhet virale
01/06 12:16
Wake Up/Procedurat në kopsht;nga formulari për prindërit, higjiena, distanca në tavolina, fjetja etj
01/06 11:39
Wake Up/ Ja si do zbatohen masat e KOVID, me foshnjat në çerdhe?!
01/06 11:36