Epsodi i plotë – Wake Up, 16 Shtator 2019
16/09/2019 14:05

Tema: Moti, Adiola Bani Tema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja. Tema: Këmbimi valuator Tema: Almanak, Çfarë ka ndodhur sot? Tema: Sot nis viti shkollor 2019-2020 Rreth 24 mijë ulen për herët ë parë në bankat e shkollës Lidhje LIVE: Edlira Sulejmani, Shkëndije Arapi Tema: Frika nga shkolla, çrregullimi psiko-emocional që mbërthen fëmijët nga 5-14 vjeç Studimet e shoqatës amerikane:2-5% e kësaj grupmoshe refuzojnë shkollën Të ftuar: Ilmina Bujari, Lorela Garuli Tema: Prezantohen kartëmonedhat e reja Brenda Bankës së Shqipërisë për lekun e ri, zbulojmë detajet Lidhje LIVE: Malvina Gorreja, Virjon Lalollari Tema: Filmi për të drejtat e njeriut, "injoranca vret", tema kryesore e edicionit të 14-të Të ftuar: Kujtim Çashku Tema: Librat më mirë t’i lexojmë apo dëgjojmë? Ja çfarë thotë studimi Tema: Për të prodhuar një makinë nevojiten 3 mijë litra ujë Tema: Sezoni i ri nis me serialin e suksesshëm "Damages/Demet" prodhuar nga Sony Pictures Tema: Nga velinë në prezantuese, deri ku shkojnë ambiciet e Alesia Bamit Procesi Sportiv, angazhimi i saj më i ri Të ftuar: Alesia Bami

Wake Up/ Ofchestra, vokalisti rrëfen si e bëri djalin pjesë të klipit “Dance Dance”
03/06 12:56
Wake Up/ Incidenti i gazetares shqiptare në raportim. Djali i ndërhyn në lidhjen direkte
03/06 11:32
Wake Up/ Dalin rezultatet e testit të KOVID për ekipin e Bylisit. Të gjithë dalin negativë
03/06 11:27
Wake Up/ Rinis futbolli. Çfarë ndodh sot me Superligën, pas 3 muajsh pushimi
03/06 11:05
Wake Up/ Shqiptarët me sytë nga feja: Dera ku trokasin për zgjidhjen e halleve të përditshme
03/06 10:59
Wake Up/ 87% e të rinjve kërkojnë në Google për të vendosur një llambë apo një vidë
03/06 10:58
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot
03/06 08:26
Wake Up/ Shtypi i ditës, 3 Qershor 2020
03/06 08:21
Wake Up/ Çfarë ndodhi në polici, në praninë e psikologes me 15-vjeçaren e abuzuar
02/06 12:23
Wake Up/ Astrologe Meri Shehu: Vit i vështirë i qeverisë Rama. Fajin e ka Jupiteri
02/06 12:18
Wake Up/ Astrologe Meri Shehu: Pas pandemisë “çlirohen” dhe shenjat. Ja ç’parashikon qershori?
02/06 12:06
Wake Up/ Piktorja shqiptare e portreteve dhe skenave urbane në Angli
02/06 11:29
Wake Up/ Telefonata që zbuloi rrjetin e pedofilëve që abuzuan me 15-vjeçaren
02/06 11:13
Wake Up/ Virusi është “zhdukur” klinikisht! A e fituam luftën me armikun e padukshëm apo jo?
02/06 10:58
Wake Up/ Gjuha shqipe në të gjitha shkollat publike në Itali. Nis nënshkrimi i një peticioni
02/06 10:58
Wake Up/ Shifrat e abuzimit te fëmijët
02/06 10:50
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit
02/06 08:30
Wake Up/ Shtypi i ditës, 2 Qershor 2020
02/06 08:27
Wake Up/ “Nuk jam teksti yt” gazetaret reagojnë ndaj teksteve të këngëve! Video bëhet virale
01/06 12:16
Wake Up/Procedurat në kopsht;nga formulari për prindërit, higjiena, distanca në tavolina, fjetja etj
01/06 11:39