Epsodi i plotë – Wake Up, 13 Shtator 2019
13/09/2019 13:49

Tema: Moti, Adiola Bani Tema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja. Tema: Këmbimi valuator Tema: Almanak, Çfarë ka ndodhur sot? Tema: Sa dinë shqiptarët të japin ndihmën e parë Te ftuar: Luljeta Hidi, Cristian Cura Tema: Dëbimet nga Gjermania, shqiptarët të parët Lidhje me Skype: Lindita Arapi Tema: Sporti në fundjavë Te ftuar: Endi Tufa Tema: Sandër Ruҫi, rikthehet në skenën e teatrit "Migjeni" Aktori i mbi 250 roleve ngre në këmbë publikun shkodran Te ftuar: Sandër Ruҫi Tema: Capital T, reperi 27 –vjeçar sjell projektin e jetës… Koncerti “Time Capsule” ndez Sheshin Nënë Tereza me 19 shtator Te ftuar: Capital T

Wake Up/ “Leta kapela”, zonja që kurrë nuk del nga shtëpia pa një nga 60 kapelet e saj
26/05 12:59
Wake Up/ Futbollisti Eros Grezda: Këto janë dy shtetet që nuk do i thoja jo ofertave…
26/05 12:57
Wake Up/ Ened Mato: S’është kjo mënyra për të ndërgjegjësuar njerëzit të mos përdorin makinat
26/05 12:44
Wake Up/ Eros Grezda e pranon: Jam i lumtur, me Oriola Marashin po kalojmë kohë të bukura
26/05 12:30
Wake Up/ Historia prekëse e 77- vjeçares: Prej 23 vitesh një kabinë elektrike është shtëpia e saj
26/05 12:27
Wake Up/ Qytetarët e Elbasanit në radhë për të ligjëruar martesat
26/05 11:12
Wake Up/ Fshati me sytë nga dielli. Kuta, vendbanimi i parë solar në Shqipëri
26/05 11:05
Wake Up/ “Fundjava pa makina”. Ambientalistët: Nuk i takon politikës ta vendosë
26/05 11:05
Rikthehen reshjet, njihuni me parashikimin e motit
26/05 08:32
Wake Up/ Shtypi i ditës, 26 Maj 2020
26/05 08:04
Wake Up/ Më mirë zgjimi herët apo vonë?! Ç’mendojnë dy artiste, një kryetar Bashkie dhe një blogere
25/05 12:34
Wake Up/ Pushimet e Rudina Dembacajt: Ato dy lek që më kanë mbetur do t’i shpenzoj në Shqipëri
25/05 12:26
Wake Up/ Rudina Dembacaj: Tani do të kem kanalin tim në Youtube
25/05 12:26
Wake Up/ Blogeria Sara Karaj: Dua të më kthehen lekët e biletave që kisha prerë për pushimet
25/05 12:11
Wake Up/ Rosela Gjylbegu 4 vite pa këngë të re. Ja cila është arsyeja?
25/05 12:11
Kryebashkiaku i natës: Ja kur do të fillojë jeta e natës në kryeqytet
25/05 12:10
Wake Up/ Mirgit Vataj: Policia të konsiderojë gjetjen e fëmijëve të humbur përmes Facebook-ut
25/05 11:37
Wake Up/ Çdo tre ditë në Shqipëri humb një fëmijë
25/05 11:22
Wake Up/ Tulipani Shqiptar merret në mbrojtje. Rritet në Surroj të Kukësit
25/05 11:21
Wake Up/ Cilat janë nevojat e familjeve shqiptare. Sondazhi për pasojat social-ekonomike
25/05 11:21