Episodi i plotë: Soirée, “Alban Skënderaj”, 22 Maj 2019
23/05/2019 00:01

Moderatore dhe Autore: Jonida Shehu Autore: Alda Bida Të ftuar: Alban Skënderaj, Miriam Cani, Taulant Skënderaj, Genti Zotaj, Olti Kazaferi, Eraldo Rexho, Eno Popi, Lura Elezi, Miranda Dupi, Albert Vataj, Kristi Karkanaqe, Klint Çollaku, Ana Kodra, Llazar Pasha.

Soirée, Angela Martini, Iva Tiço & Lida Hoxha | VIP-at ndajnë kush është i bukur, 13 Nëntor 2019
13/11 23:20
Angela Martini: Sot jemi shokë të ngushtë, por Craig David më ka kërkuar të shkonim në hotel
13/11 23:19
Soirée, Angela Martini & Iva Tiço rrëfejnë detajet që nuk i dinim, 13 Nëntor 2019, Pjesa 1
13/11 23:18
Soirée, Lida Hoxha: Dobësimi i VIP-ve dhe ndërhyrjet estetike, 13 Nëntor 2019, Pjesa 2
13/11 23:17
Soirée, VIP-at tregojnë sa rol ka luajtur bukuria tek karriera e tyre, 13 Nëntor 2019, Pjesa 3
13/11 23:16
Soirée, Emiljano Lule: Si i dalloj femrat e bukura pas humbjes së shikimit, 13 Nëntor 2019, Pjesa 4
13/11 23:15
Soirée, Jona Spahiu këndon këngën “Xheloz” të Elvana Gjatës
06/11 23:20
Soirée, Jona Spahiu rrëfen jetën e saj si nënë dhe hyrjen në biznes, 6 Nëntor 2019, Pjesa 1
06/11 23:19
Soirée, Baby Shower surprizë për Brunilda Lahen, 6 Nëntor 2019, Pjesa 3
06/11 23:17
Soirée, Jona Spahiu & Brunilda Lahe | Baby Shower surprizë, 6 Nëntor 2019
06/11 23:15
Marsela Topi, gazetarja që shau në studion televizive flet rreth videos që u bë virale
30/10 23:20
Renato Mekolli i përgjigjet “Pyetësorit të Djallit”
30/10 23:20
Soirée, Iris Luarasi & Renato Mekolli | Mbrëmja e Halloween, 30 Tetor 2019
30/10 23:19
Soirée, Iris Luarasi sqaron deklaratën e ngeljes së 4 personazheve të njohur, 30 Tetor 2019, Pjesa 1
30/10 23:18
Soirée, Renato Mekolli tregon prapaskenat e “Hell’s Kitchen”, 30 Tetor 2019, Pjesa 2
30/10 23:17
Soirée, Të ftuarit rrëfejnë frikërat dhe fobitë që kanë në natën e Halloween, 30 Tetor 2019, Pjesa 3
30/10 23:16
Soirée, Fjalimet në funeralin e VIP-ave në këtë mbrëmje Halloween-i, 30 Tetor 2019, Pjesa 4
30/10 23:15
Konferencë për shtyp nga Juela Meçani në Soirée
23/10 23:05
Reila Bozdo rikthen në Soirée “Quiz Plus”
23/10 23:05
Soirée, Ronela Hajati & Memli Krasniqi | Artistët që përqafuan politikën, 23 Tetor 2019
23/10 23:04