Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 7 Dhjetor 2019, Entertainment Show
08/12/2019 10:47

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Fëmijet e prekur nga tërmeti, Erion Veliaj, Sinan Hoxha, Albana Osmani, Labinot Tahiri, Klouni Erind. Këngëtare: Fifi