Episodi i plotë: E Diell 9 Shkurt 2020Entertainment Show
09/02/2020 19:26

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Olsa Muhameti Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Flori Gjini,Alesia Bami, Graciano Tagani. Të ftuar:Robert Berisha, Arlinda Dudaj Rubrikat: Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Flori Gjini,Arisa Bidaj, Arnisa Lushaj, Artan Puto, Jetmira Agalliu, Ana Kodra, Graciano Tagani.

Episodi i plotë: E Diell 5 Prill 2020 Entertainment Show
05/04 19:01
Kujtim Gjuzi habit në Trotuar: Zgjedh Antonetën si shefe “E Diell”, 5 Prill
05/04 19:01
Kujtim Gjuzi ha hudhra nga baçja e tij LIVE në ekran “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 18:48
Kujtim Gjuzi flet për divorcin dhe i sulet gazetarit: Mos ma qaj hallin mua “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 18:44
Kujtim Gjuzi përgënjeshtron lajmet: S’jam me virus, po ndihmoj popullin “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 18:44
Erion Braçe denoncon: Ku shkuan paratë e fituara nga ekipet e futbollit? “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 17:42
Sinemati “sherr” me Braçen: Qeveria mbron njeriun që sulmon Erion Braçe “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 17:37
Erion Braçe: Federata gënjen, futbolli shqiptar si firmat piramidale Procesi “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 17:36
Erion Braçe: Ja arsyet përse FSHF nuk duhet t’i kërkojë lekë qeverisë “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 17:36
Safet Gjici “sulm” kryeministrit: Je tifoz i Partizanit, ndihmo futbollin “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 17:35
Safet Gjici del hapur: Rrogat nuk i jap sepse…Kampionati mbyllet në…Procesi “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 17:35
Virusi ul çmimet në merkato, Safet Gjici: Dua Olsi Ramën te Kukësi Procesi “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 17:34
Për t’u mos humbur! Graciano dhe Alesia bëjnë namin me ushtrimet e Zumbës “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 17:02
Do ja dalim: Talentet e karantinës që po habisin! “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 16:47
Ermal Fejzullahu: Edhe pse ditë-natë bashkë me Arianën, nuk zihem shpesh “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 16:41
Ermal Fejzullahu: Kemi 4 fëmijë, ma ka qejfi dhe një djalë “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 16:41
Ermal Fejzullahu flet hapur: Gjëja më e mirë e karantinës, hoqa dorë nga pija “E Diell”,5 Prill 2020
05/04 16:35
Antoneta shpërthen ndaj Denisit: Mos na bëj për budallenj “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 16:28
Çfarë ndodh në takimin romantik të Inës dhe Gerit? “Përputhen” “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 16:28
Trekëndëshi i Përputhen! Albani do të prishë lidhjen e Inës dhe Gerit? “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04 16:27