Emisioni i plotë – Wake Up, 15 Nëntor 2019
15/11/2019 14:49

Tema: Moti, Adiola Bani Tema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja. Tema: Këmbimi valuator Tema: Ngjarje për t'u veçuar, Almanak 15 nentor Tema: Praktikat studentore, si mundësi e sigurtë për kontratë pune Të ftuar: Irida Vejsiu, Ervis Hoxha Tema: Tirana Street-food vjen në edicionin e tij të parë si FESTIVAL Në zemër të Tiranës, dhjetra kuzhina të ndryshme Lidhje LIVE nga “Sheshi Nënë Tereza”: Uarda Koçi Tema: Rastet e bullizmit në rritje, Italia drejt miratimit të Ligjit Antibullizëm Masat që parashikohen për ata që bullojnë: burg deri në katër vjet dhe largim nga familja Tema: Nëse pëson atak kardiak në fundjavë, ke 20 % më pak shanse për të shpëtuar! Tema: Të humbasësh në Labirintin e Shpirtrave të Zafonit Të ftuar: Flavia Kaba Tema: “Triumph”, një film për Kombëtaren (dhe jo vetëm) Pas suksesit ndërkombëtar, sot premiera në Tiranë. Autorët rrëfejnë aventurën e tyre kuqezi Të ftuar: Kreshnik Jonuzi Tema: Gent Bejko në rolin e dedektivit Ariel në komedinë "The Pillowman"! Suksesi i aktorit në skenën artistike në Kanada Lidhje me Sype: Gent Bejko

Wake Up/ “Karnavalet e Korçës”, nuk ndalen as me pandeminë. Këtë vit edhe samba braziliane
03/07 10:45
Wake Up/ Turistët e huaj zgjedhin Pukën, si parajsën e fshehur të aventurës
03/07 10:44
Wake Up/ Fushata “Pusho shqip”. A do të na mjaftojë turizmi patriotik?
03/07 10:44
Wake Up/ Eugena Tomini: Rasti i foshnjës me COVID. Babai i sapoardhur nga një vend Evropian
03/07 10:43
Wake Up/ Eugena Tomini ISHP: COVID po prek edhe moshat 30-40 vjeç
03/07 10:43
Vapë dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit
03/07 08:06
Wake Up/ Shtypi i ditës, 03 Korrik 2020
03/07 08:04
Wake Up/ Olsi Bylyku: Gena më ftoi për bashkëpunim. Më tha: Do të dalësh në klip si askush tjetër…
02/07 11:53
Wake Up/ Olsi Bylyku: Të dashurës i iku truri nga modelja në klip. Ja çfarë më tha…
02/07 11:27
Wake Up/ Balerini Jurgen Bala, që po synon “Dancing with the Stars” në Amerikë
02/07 11:21
Wake Up/ Barometri i Ballkanit: Shqiptarët me besimin më të ulët në rajon tek prodhimet vendase
02/07 11:03
Wake Up/ Sondazhi: Shitblerja e votës, problemi më i rëndë që shohin qytetarët
02/07 11:03
Wake Up/ Majlinda Keta thirrje studentëve: Votoni të zgjidhni përfaqësuesit tuaj në Universitet
02/07 11:02
Wake Up/ Shtypi i ditës, 02 Korrik 2020
02/07 08:01
Diell dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit
02/07 07:59
Wake Up/ Olimpia Smajlaj, ish Miss-i e diplomuar si biologe por karrierën e kërkon në muzikë
01/07 12:10
Wake Up/ Ervin Shijaku i Transportit: Ministrja s’ka hipur ndonjëherë në autobus se njeh situatën
01/07 11:23
Wake Up/ Meri Shehu: Si do ta gjejë ditëlindja kryeministrin Rama këtë 4 korrik
01/07 11:23
Wake Up/ Astrologe, Meri Shehu: Shenjat që do kalojnë pushime të bukura dhe të varfëra
01/07 11:22
Wake Up/ Operatorët e Transportit Publik: Protokolli i pazbatueshëm. Kërkojmë tryezë me palët
01/07 11:04