Emisioni i plotë – Wake Up, 14 Janar 2020
14/01/2020 15:50

Tema: Moti, Adiola Bani Tema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja Tema: Këmbimi valutor Tema: Ringritja e turizmit pas tërmetit Sot në Tiranë mblidhet samiti më i rëndësishëm Të ftuar: Kornelia Ferizaj Tema: Çfarë ndodh pas mbylljes së “Fly Ernest” Kompensimi për pasagjerët dhe pikëpyetjet e kompanisë ajrore Të ftuar: Krislen Keri Tema: Infeksionet e dimrit që po alarmojnë pacientët shqiptarë Nga meningokoksemia tek gripi dhe virozat, sa kujdes duhet të bëjmë Të ftuar: Dr. Paskuela Prenga Tema: Një Çmim Kombëtar me emrin “Fatos Baxhaku" Qëllimi: Promovimi i gazetarëve dhe nxitjen e tyre për trajtimin e çështjeve vendore Lidhje LIVE: Engjëll Serjani Tema: Anxhela Peristeri me valixhe në dorë në 12 muaj të vitit… Kush është këngëtari nga Kosova me të cilin Anxhela do vijë duet në këngën “Ata”? Të ftuar: Anxhela Peristeri

Wake Up/Mbyllja e një sezoni të vështirë dhe sfidues
31/07 11:51
Wake Up/ Çifti i Dj-ve, Arbëri&Erida: Bashkëshorti s’donte që të bëhesha DJ. Tani punojmë bashkë
31/07 11:42
Wake Up/ Tur Çiklistik: Stop Covid-19. Pusho në Shqipëri
31/07 11:27
Wake Up/ Bledi Strakosha sqaron infektimin e njëkohshëm nga COVID me Veliajn
31/07 10:57
Wake Up/ Si na ndikojnë ushqimet në rritjen e imunitetit në verë
31/07 10:34
Wake Up/ Efektet e kondicionerit që nuk duhen ngatërruar me Covid-19
31/07 10:34
Diell dhe temperatura të larta, moti ideal për plazh
31/07 08:03
Wake Up/ Shtypi i ditës, 31 Korrik 2020
31/07 07:57
Wake Up/ E dini sa paguhet një pilote? Shqiptarja që punon në Dubai habit me shifrën
30/07 11:58
Wake Up/ Si e pritën familjarët e mi vendimin për t’u bërë pilote
30/07 11:53
Wake Up/ Egbo për deklaratën në BBC: 1% e shqiptarëve janë racistë, 99% janë familja ime
30/07 11:42
Wake Up/ Egbo për fitoren e Tiranës: Është klubi më i madh në Shqipëri. Tani kemi festën e Kupës
30/07 11:33
Wake Up/ Xhesina Xhika: Vështirësitë dhe kënaqësitë e të qënurit pilote grua
30/07 11:33
Wake Up/ Sivjet pushimet në “sekondin e fundit”. Mes frikës nga Covid-19 dhe pamundësive
30/07 11:33
Wake Up/ Vera shton rastet e goditjeve nga dielli. Autoritet shëndetësore shpallin planin e masave
30/07 11:32
Wake Up/ Studentët bojkot zgjedhjeve në Universitete: Nuk do t’i njohim!
30/07 11:32
Dita më e nxehtë e javës, njihuni me parashikimin e motit
30/07 08:35
Wake Up/ Shtypi i ditës, 30 Korrik 2020
30/07 08:29
Wake Up/ Renis Gjoka ka një pyetje dhe përgjigjen e pret në inbox…Po nga kush?!!
29/07 11:36
Wake Up/ Vin Veli: Jam zhgënjyer nga kolegët që mbështetën ndalimin e muzikës
29/07 11:36