Emisioni i plotë – Wake Up, 11 Nëntor 2019
11/11/2019 13:39

Tema: Moti, Adiola Bani Tema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja. Tema: Këmbimi valuator Tema: CENSUS-i i popullisisë nis në tetor 2020 Feja dhe etnia sërish me “dëshirë”. Gjoba për pyetjet thelbësore Të ftuar: Majlinda Nesturi Tema: Korrupsioni në universitete, 51% e studentëve pranojnë pagesat nën dorë në këmbim të notës 6,6% pohojnë se ju janë kërkuar favore seksuale Të ftuar: Çeldo Brahimaj Tema: Mini keket turke që shiten në Shqipëri me plastikë, dyshohet që sjellin paralizë. Qendra "Konsumatori shqiptar" kërkon tërheqjen e produktit nga tregu. Italia ndërkohë ka ngritur alarmin Të ftuar: Ersida Teliti Tema: Tiranë, tregu i lëvizshëm i fruta-perimeve shkon në ҫdo zonë të qytetit! Lidhje LIVE: Malvina Gorreja, Berton Hoxha Tema: Lotusi shqiptar që u ndërtua 10 vite më parë në Plykë të Fierit Njihuni më djemtë që e ndërtuan dhe ëndrrën e tyre për të ngritur një kompani Të ftuar: Kadri Manaj Lidhje LIVE: Oltion Shatëri

Wake Up/ 11 problemet e farmacive në Shqipëri në një letër ankese për Kryeministrin
06/07 10:26
Wake Up/ Shtypi i ditës, 06 Korrik 2020
06/07 09:31
Wake Up/ Parashikimi i motit/ Java nis me mot të paqëndrueshëm dhe ulje temperaturash
06/07 09:29
Wake Up/ “Karnavalet e Korçës”, nuk ndalen as me pandeminë. Këtë vit edhe samba braziliane
03/07 10:45
Wake Up/ Turistët e huaj zgjedhin Pukën, si parajsën e fshehur të aventurës
03/07 10:44
Wake Up/ Fushata “Pusho shqip”. A do të na mjaftojë turizmi patriotik?
03/07 10:44
Wake Up/ Eugena Tomini: Rasti i foshnjës me COVID. Babai i sapoardhur nga një vend Evropian
03/07 10:43
Wake Up/ Eugena Tomini ISHP: COVID po prek edhe moshat 30-40 vjeç
03/07 10:43
Vapë dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit
03/07 08:06
Wake Up/ Shtypi i ditës, 03 Korrik 2020
03/07 08:04
Wake Up/ Olsi Bylyku: Gena më ftoi për bashkëpunim. Më tha: Do të dalësh në klip si askush tjetër…
02/07 11:53
Wake Up/ Olsi Bylyku: Të dashurës i iku truri nga modelja në klip. Ja çfarë më tha…
02/07 11:27
Wake Up/ Balerini Jurgen Bala, që po synon “Dancing with the Stars” në Amerikë
02/07 11:21
Wake Up/ Barometri i Ballkanit: Shqiptarët me besimin më të ulët në rajon tek prodhimet vendase
02/07 11:03
Wake Up/ Sondazhi: Shitblerja e votës, problemi më i rëndë që shohin qytetarët
02/07 11:03
Wake Up/ Majlinda Keta thirrje studentëve: Votoni të zgjidhni përfaqësuesit tuaj në Universitet
02/07 11:02
Wake Up/ Shtypi i ditës, 02 Korrik 2020
02/07 08:01
Diell dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit
02/07 07:59
Wake Up/ Olimpia Smajlaj, ish Miss-i e diplomuar si biologe por karrierën e kërkon në muzikë
01/07 12:10
Wake Up/ Ervin Shijaku i Transportit: Ministrja s’ka hipur ndonjëherë në autobus se njeh situatën
01/07 11:23