Emisioni i plotë – Wake Up, 06 Dhjetor 2019
06/12/2019 16:50

Tema: Moti, Adiola Bani LIVE: Mbledhja e jashtzkonshme e qeverisë Tema: Si do të kompensohen pronat e siguruara Pas tërmetit, qytetarët dynden pranë kompanive të sigurimit Të ftuar: Edvin Libohova Tema: Tërmeti tronditi tregun imobiliar. Njerëzit preferojnë katet e ulëta Rritet kërkesa dhe çmimi për qiratë e shtëpive private dhe apartamenteve në katet e para Të ftuar: Juliana Nela Tema: Nga kampi Kakumas në Kenia në kampet e të dëmtuarve në Thumanë dhe Durrës Kush është Dastid Ferhati. Jeton në Japoni dhe sjell në Shqipëri ekspertët më të mirë japonez të tërmetit Të ftuar: Dastid Ferati Tema: Orkestra Simfonike e Galicia-s në Spanjës koncert për për të dëmtuarit e tërmetit në Shqipëri Instrumentisti nga Durrësi, Florian Vlashi pjesë e orkestrës organizon mbledhje fondesh për vendlindjen Lidhje me Skype: Florian Vlashi Tema: Tërmeti në vizatimet e fëmijëve! Përjetimet e tyre në një eskpozitë "Tërmeti dhe pema", përralla e Arbërit 7 vjeçar, tregohet për herë të parë në Wake Up Të ftuar: Linda Pino

Wake Up/ Lindi Trimi, Ramushit i thashë më mirë t’ia vëmë frikacak emrin, boll me trima
27/01 12:41
Wake Up/ Anita Haradinaj: Ramushi në Hagë, momentet më të vështira për mua
27/01 12:41
Wake Up/ Anita Haradinaj: Do të më pëlqente t’i rikthehesha gazetarisë së terrenit
27/01 12:36
Wake Up/ Aktivistja shpërthen në lot për qentë e rrugës
27/01 12:36
Wake Up/ “Monger” baleti që bën bashkë gjuhën e trupit dhe fjalën
27/01 12:32
Wake Up/ Anita Haradinaj:Tani e kam një arsye pse vij në Tiranë
27/01 12:27
Wake Up/ Padia ndaj bashkisë Tiranë: Vidhen fondet dhe qentë helmohen me acid klorhidrik
27/01 12:13
Wake Up/ Alarmi KE: Nga kozmetika te makinat. Lista e produkteve që na rrezikojnë jetën
27/01 11:53
Wake Up/ Apnea, sindroma që të merr frymën, 5-10% e popullatës vuan nga ky çrregullim
27/01 11:19
Wake Up/ Enkel Demi: Do doja të më cilësonin shkrimtar i mirë më shumë se gazetar i mirë
24/01 11:43
Wake Up/ Enkel Demi rikthehet pas 19 – vjetësh në studiot ku u themelua Top Channel
24/01 11:42
Wake Up/ Të hapësh shishen e ujit me doreza boksi këtë e bën vetëm një nënkampione Evrope
24/01 11:41
Wake Up/ Mos përdorni filtra në Instagram sepse merrni më pak like
24/01 11:40
Wake Up/ Njihuni me vajzat që ju japin përqafime falas në rrugë
24/01 11:39
Wake Up/ “Tokio 2020”, dhurata që boksieria Elsidita Selaj, do t’i bëjë vetes këtë vit
24/01 11:24
Wake Up/ Enkel Demi, fitues i çmimit “Romani i Vitit”: Pse hezitoja ti botoja romanet e mia
24/01 11:11
Wake Up/ “Shtëpia shqiptare” projekti i rrallë që dokumenton vilat e vjetra karakteristike
24/01 10:54
Wake Up/ Protesta e studentëve me diploma dhe doktoratura nga “Universiteti i korrupsionit”
24/01 10:46
Wake Up/ Dasma shqiptare kërcehet në Gjermani nga balerinë kinezë, japonezë e brazilianë
23/01 13:10
Wake Up/ Viola Spiro: Jo më foto më bikini, dua t’i largohem epitetit të vajzës seksi
23/01 12:23