Emisioni i plotë – Wake Up, 05 Dhjetor 2019
05/12/2019 15:37

Tema: Moti, Adiola Bani LIVE: Mbledhja e jashtzkonshme e qeverisë Tema: Depozitat e ujit sipër tarracave, rrezik jo vetëm në "sezon" tërmetesh... por në çdo kohë Te ftuar: Shkëlqim Beqo Tema: Panik online apo kufizim i të drejtave? Debati pas mbylljes së portaleve dhe profileve në Facebook Te ftuar: Gjergj Erebara LIVE: Elda Menga Tema: Memorial në Lurë për viktimat nga tërmeti Në parkun kombëtar, 51 filiza me emrat e tyre Të ftuar: Dorjan Bulku Tema: Universiteti i Bukureshtit teston sistemin, tërmeti mund të parashikohet 4 orë para se të bjerë Tema: Studentët e Filologjikut krijojnë aplikacion ku raporton dëmet e tërmetit Të lidhur në kohë reale me institucionet e Urgjencës dhe Emergjencës Të ftuar: Irini Palla, Klevis Turka Tema: Do të gatuante bashkë me 148 kuzhinierët më të mirë të botës... Anulon pjesëmarrjen për të gatuar për të pastrehët e tërmetit në Thumanë e Bubq Të ftuar: Bledar Kola, Nikolin Kola

Wake Up/ Lindi Trimi, Ramushit i thashë më mirë t’ia vëmë frikacak emrin, boll me trima
27/01 12:41
Wake Up/ Anita Haradinaj: Ramushi në Hagë, momentet më të vështira për mua
27/01 12:41
Wake Up/ Anita Haradinaj: Do të më pëlqente t’i rikthehesha gazetarisë së terrenit
27/01 12:36
Wake Up/ Aktivistja shpërthen në lot për qentë e rrugës
27/01 12:36
Wake Up/ “Monger” baleti që bën bashkë gjuhën e trupit dhe fjalën
27/01 12:32
Wake Up/ Anita Haradinaj:Tani e kam një arsye pse vij në Tiranë
27/01 12:27
Wake Up/ Padia ndaj bashkisë Tiranë: Vidhen fondet dhe qentë helmohen me acid klorhidrik
27/01 12:13
Wake Up/ Alarmi KE: Nga kozmetika te makinat. Lista e produkteve që na rrezikojnë jetën
27/01 11:53
Wake Up/ Apnea, sindroma që të merr frymën, 5-10% e popullatës vuan nga ky çrregullim
27/01 11:19
Wake Up/ Enkel Demi: Do doja të më cilësonin shkrimtar i mirë më shumë se gazetar i mirë
24/01 11:43
Wake Up/ Enkel Demi rikthehet pas 19 – vjetësh në studiot ku u themelua Top Channel
24/01 11:42
Wake Up/ Të hapësh shishen e ujit me doreza boksi këtë e bën vetëm një nënkampione Evrope
24/01 11:41
Wake Up/ Mos përdorni filtra në Instagram sepse merrni më pak like
24/01 11:40
Wake Up/ Njihuni me vajzat që ju japin përqafime falas në rrugë
24/01 11:39
Wake Up/ “Tokio 2020”, dhurata që boksieria Elsidita Selaj, do t’i bëjë vetes këtë vit
24/01 11:24
Wake Up/ Enkel Demi, fitues i çmimit “Romani i Vitit”: Pse hezitoja ti botoja romanet e mia
24/01 11:11
Wake Up/ “Shtëpia shqiptare” projekti i rrallë që dokumenton vilat e vjetra karakteristike
24/01 10:54
Wake Up/ Protesta e studentëve me diploma dhe doktoratura nga “Universiteti i korrupsionit”
24/01 10:46
Wake Up/ Dasma shqiptare kërcehet në Gjermani nga balerinë kinezë, japonezë e brazilianë
23/01 13:10
Wake Up/ Viola Spiro: Jo më foto më bikini, dua t’i largohem epitetit të vajzës seksi
23/01 12:23