Ekspertët: Pas borës, rrezik përmbytjet
14/02/2012 17:00

Ekspertët e Qendrës Kombëtare të Parashikimit dhe Monitorimit të Rreziqeve në vend parashikojnë, se temperaturat e ulëta dhe reshjet e dëborës do të vijojnë edhe gjatë ditëve të ardhshme, në pjesën veriore dhe juglindore të vendit.

Dhunuan hallën fizikisht, gjykata lë në burg dy vëllezërit
15/09 11:57
Video/ I dehur në timon godet makinën e policisë, përfundon aventura e 47-vjeçarit
15/09 10:21
Jo Hidrocentrale në Mirditë/ Banorët kërkojnë anulimin e lejes së vitit 2007
14/09 20:02
Protestë për shtëpitë/ Banorët e Qafëzezit kërkojnë më shumë kompesim pas tërmetit
14/09 19:53
“Po me kushte Shqipërisë”/ Analistët: Do ketë vetëm një vendim gjeopolitik
14/09 19:37
Rrëzohet akuza për manipulim/ Në Prokurorinë e Tiranës, 739 dosje për “30 qershorin”
14/09 16:03
Shkollat gati për të hënën/ Aksion për pastrimin e të gjithë hapësirës
14/09 16:01
Arti kundër parkinsonit/ Ekspozita e piktores që lufton sëmundjen me penela
14/09 15:59
Peng për pronën 61 vjeçare/ Familja nga Fieri, nuk gjen zgjidhje te kadastra
14/09 15:46
Fluks në Spitalin Infektiv, brenda pak orëve mbi 100 persona/ ISHP: 5 raste me salmonelë
14/09 15:41
Ura e Vashës po përfundon/ Rruga e Arbrit, ndërtohet 40 përqind e aksit 70 kilometra
14/09 15:38
Merr flakë banesa në Lushnje, 6 anëtarët e familjes në qiell të hapur
14/09 15:22
Kapet me pistoletë në makinë, policinë e lajmëruan banorët
14/09 12:49
Bllokohet mish i pasigurt pule, vinte nga Brazili
14/09 12:46
Fiks Fare/ QSUT: Ilaçi në mungesë , pacientët të blejnë tjetrin 150 mijë lekë
13/09 20:30
Fiks Fare/ Qytetari: Nuk kam mjekim për hepatitin B , zëvendësuesin 150 mijë lekë nuk e blej dot!
13/09 20:30
Fiks Fare/ Fshati vuan prej vitesh për ujë, vizita e kryeministrit “hapi” kanalin vaditës
13/09 20:30
Fiks Fare/ “Gju më gju me populli”. Investimet në Shishtavec , rrugët u prishën pa u ndërtuar ende
13/09 20:30
Fiks Fare/ Politikanët po na pasurojnë edhe gjuhën
13/09 20:30
Sot, ditë tersi/ Çfarë fshihet pas famëkeqes 13 shtator?
13/09 15:41