Eja sfidoje djallin në “Hell’s Kitchen 2”
12/07/2019 16:26

A e ke pasion gatimin? A të tërheqin garat? A dëshiron të bëhesh i famshëm? A je i gatshëm që në emër të fitores të bësh gjithçka, të përballesh me të papriturat, tensionin, debatin në kuzhinë më “të tmerrshme”, por më të famshmen, më të dëshiruarën në të gjithë botën? Nëse ke një “Po” si përgjigje për të paktën njërën nga këto pyetje, mos humb më kohë. Apliko për t’u bërë pjesë e “Hell’s Kitchen Albania 2”. Top Channel do ta risjellë në Tetor, formatin e cilësuar ndër më të suksesshmit në zhanrin “reality show”, në të gjithë botën. Një program që ndërthur pasionin dhe talentin për të gatuar, garën, tensionin, debatin, adrenalinën, spektaklin…Çfarë do të ndodhë këtë herë në kuzhinën e ferrit!? Eja zbuloje! Eja bëj paktin tënd me djallin dhe kupto se mund të fitosh, se mund ta sfidosh shefin “e tmerrshëm”, Renato Mekollin! Ai po ju pret! Ti mund të jesh fituesi i këtij edicioni. Apliko tani! Është fare e thjeshtë. Mjafton një klik në: http://aplikime.top-channel.tv/hellskitchen

Hell’s Kitchen Albania – Sezoni 2, Best of HK, 17 Janar 2020 – Reality Show
17/01 23:16
Post Hells Kitchen Albania – Djalli luan me konkurrentët duke thurur plane e përgatitur puçe
17/01 23:15
Post Hells Kitchen Albania – Tensionet nuk janë ngritur vetëm me shefin por edhe mes konkurrentëve
17/01 23:15
Post Hells Kitchen Albania – Në HK ka patur humbës e fitues çdo javë. Ja dënimet e shpërblimet e tyre
17/01 23:15
Post Hells Kitchen Albania – Në HK djalli ka treguar edhe anën tjetër të tij, atë të mirën
17/01 23:15
Post Hells Kitchen Albania – Cilat kanë qenë sfidat me të cilat janë përballur konkurrentët e HK?
17/01 23:15
Post Hells Kitchen Albania – Si janë pritur konkurrentët e rinj nga të vjetrit?
17/01 23:15
Post Hells Kitchen Albania – Ledjoni ka diçka për t’i thënë shefit. Ai nuk mund të durojë më!
17/01 23:15
Post Hells Kitchen Albania – Përballja e fundit mes Visarës e Françeskos. Shpallja e fituesit
17/01 23:15
Post Hells Kitchen Albania – Debatet më të zjarrta me shef Renaton në HK 2
17/01 23:15
Post Hells Kitchen Albania – Si kanë shkuar takimet e para të konkurrentëve me shef Renaton?
17/01 23:15
Hell’s Kitchen Albania – Sezoni 2, Episodi 13, 10 Janar 2020, FINALE – Reality Show
11/01 03:28
Shpallet fituesi i Hell’s Kitchen Albania 2!
11/01 00:02
Hells Kitchen Albania – Shef Renato i propozon për martesë Kristinës, me unazë brumi e lule spinaqi
10/01 23:15
Hell’s Kitchen Albania – Visara e Françesko përballen për fitoren e madhe.Shefi provon pjatat e tyre
10/01 23:15
Hells Kitchen Albania – Shef Renato i premton mamasë: Do martohem! Sa do të kushtojë dasma e tij?
10/01 23:15
Hell’s Kitchen Albania – Si kanë arritur deri në finale Visara e Françesko?
10/01 23:15
Hell’s Kitchen Albania – Kë do zgjedhë Visara e Françesko në skuadër për sfidën e fundit mes tyre?
10/01 23:15
Hells Kitchen Albania – Shefi e konkurrentët përloten kur Ledjoni ndjen mungesën e mamasë së tij
10/01 23:15
Hells Kitchen Albania – Finalistët trokasin gotat për të festuar rrugëtimin e tyre deri në finale
10/01 23:15