Edicioni Informativ, 28 Shkurt 2020, Ora 15:00
29/02/2020 10:05

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Edicioni Informativ, 13 Gusht 2020, Ora 12:00
14/08 09:18
Stërvitja greko-franceze/ Mesazh Turqisë që te ndaloje kërkimet për hidrokarbure
14/08 09:18
Edicioni Informativ, 13 Gusht 2020, Ora 19:30
14/08 09:17
Kapet banda që terrorizoi Pogradecin/ Qëlluan me breshëri mbi hotelin plot me pushues në Tushemisht
13/08 09:14
Mbytet 10-vjeçari nga Kosova/ U gjet i pajetë në pishinën e kompleksit te shkëmbi i Kavajës
13/08 09:13
Edicioni Informativ, 12 Gusht 2020, Ora 19:30
13/08 09:13
Edicioni Informativ, 11 Gusht 2020, Ora 19:30
12/08 09:12
Edicioni Informativ, 11 Gusht 2020, Ora 15:00
12/08 09:12
Edicioni Informativ, 11 Gusht 2020, Ora 12:00
12/08 09:12
Edicioni Informativ, 10 Gusht 2020, Ora 19:30
11/08 09:26
Edicioni Informativ, 10 Gusht 2020, Ora 15:00
11/08 09:26
Top News – Peng grekun, 1.3 mln euro/ Sekuestro pasurive të 3 fierakëve
11/08 09:26
Edicioni Informativ, 09 Gusht 2020, Ora 19:30
10/08 09:12
Edicioni Informativ, 09 Gusht 2020, Ora 15:00
10/08 09:12
I ka shpëtuar syrit të policisë, ja si vaditet parcela me kanabis në Kuç të Vlorës!
10/08 09:11
Makina që u ndërtua për 13 vjet/ Në fshatin Plyk të Fierit u prodhua “Lotusi” shqiptar
09/08 09:29
Edicioni Informativ, 08 Gusht 2020, Ora 12:00
09/08 09:28
Shpërthimi në Bejrut, mbi 5 mijë njerëz rrugëve të Libanit kundër qeverisë
09/08 09:28
“Lashë nënën ta merrte deti”/ Rrëfimi i të mbijetuarit në Himarë. Varka u përmbys nga stuhia
08/08 09:48
Edicioni Informativ, 07 Gusht 2020, Ora 19:30
08/08 09:48