Edicioni Informativ, 17 Shkurt 2020, Ora 15:00
18/02/2020 09:22

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

“Më mirë të kisha marrë dy plumba, kam parë tmerr”, flet shqiptari i prekur nga CoVid-19 në Itali
08/04 09:37
Pogradec/ Njerëzit në karantinë, arinjtë ‘gjigantë’ dalin shëtitje
08/04 09:17
Edicioni Informativ, 07 Prill 2020, Ora 12:00
08/04 09:17
Edicioni Informativ, 06 Prill 2020, Ora 12:00
07/04 09:19
Edicioni Informativ, 06 Prill 2020, Ora 15:00
07/04 09:18
Fiks Fare/ Librazhdi asnjë rast me Covid 19, kandari prej guri mbron banorët
07/04 09:18
Do largohet nga PërPuthen? Ina bën kërkesën e papritur në lidhje me Gerin “E Diell”, 5 Prill 2020
06/04 09:06
Italiani mes lotëve: “Falenderoj Suelën dhe Eduardin”, ja pamjet prekëse
06/04 09:06
Edicioni Informativ, 05 Prill 2020, Ora 19:00
06/04 09:05
Edicioni Informativ, 04 Prill 2020, Ora 19:00
05/04 09:47
Rama: Disa njerëz hileqarë mendojnë se ja hedhin edhe virusit, por do na hedhin në erë
05/04 09:46
Pasuria e madhe që nuk shfrytëzon Shqipëria… – Gjurmë Shqiptare
05/04 09:46
Edicioni Informativ, 03 Prill 2020, Ora 15:00
04/04 10:36
Edicioni Informativ, 03 Prill 2020, Ora 19:00
04/04 10:36
Top News – Dalin dokumente sekrete/ Korona, amerikanët ishin në dijeni
04/04 10:35
Edicioni Informativ, 02 Prill 2020, Ora 15:00
03/04 09:31
Edicioni Informativ, 02 Prill 2020, Ora 12:00
03/04 09:31
Teoria e padëgjuar e Ngjelës: Koronavirus ka qarkulluar prej vitesh, nuk është virus i ri
03/04 09:30
Edicioni Informativ, 01 Prill 2020, Ora 15:00
02/04 09:23
Edicioni Informativ, 01 Prill 2020, Ora 12:00
02/04 09:23