Edi Rama ftesë për dialog opozitës. E nis me Bashën, ja letra
18/09/2019 15:38

Edi Rama iu rikthye letrave publike për opozitën jashtëparlamentare, por ndryshe nga të shkuarat krahas Lulzim Bashës ai i drejtohet edhe 6 krerëve të partive aleate, Monika Kryemadhi, Nard Ndoka, Vangjel Dule, Agron Duka, Dashamir Shehi dhe Fatmir Mediu.

Marrëveshja për reformën/ Komisionerët nuk depolitizohen, identifikim biometrik 100% dhe reformim të KQZ
06/06 08:19
Top News – Reagimet e politikës pas marrëveshjes për reformën
06/06 00:04
Top News – Arrihet marrëveshja/ Nuk ndryshojnë komisionet zgjedhore
06/06 00:03
Top News – Marrëveshja mes palëve/ Ambasadorët: Kontribut i të gjithëve
06/06 00:02
Top News – Apeli i presidentit/ Zgjedhorja, detyrim për integrimin
05/06 16:16
Top News – Lokalet po mbyllen/ PD-Rama po ‘vret’ bizneset
05/06 13:51
Meta: I kam thënë opozitës, mos paraqisni listë dëshirash! Jini të qartë për konsensus
05/06 13:27
Reforma ka ngecur/ Opozita pa përgjigje, ambasadorët në aksion për ta bindur për marrëveshjen
05/06 01:37
Letra e opozitës parlamentare/ “Nuk e votojmë kodin e ri zgjedhor me lista të mbyllura”
04/06 19:41
“Çfarë ofroi PS”/ Debati për teknologjinë & administratën, formula për depolitizimin e komisionerëve
04/06 19:41
Top News – Rama shpjegon reformën/ Debati, teknologjia dhe administrata
04/06 15:35
Top News – Kreu i ri i KLSH/ Meta propozon Arben Shehun
04/06 15:20
Dhunimi i të miturës/ Rama: Kështu si po sillemi do kemi zero denoncime…
04/06 15:00
Top News – Lleshaj për policët/ ‘Emrat, nuk do i merrni kurrë’
04/06 12:25
Top News – Kostaq Papa kërcënon/ Do lë grupin për këta b…
04/06 12:24
Top News – Abuzimi me 15 vjeçaren/ Deputeti-riktheni dënimin me vdekje
04/06 12:23
Lleshaj për përplasjen tek Teatri Kombëtar: Ligji parashikon deri në përdorimin e armëve
04/06 12:16
SHBA: Topi është fushën e Bashës; kryetari i PD: Ka mbetur 1 çështje
04/06 02:54
Top News – Rama: Të gjitha qeveritë e tjera dështuan, vitin tjetër nis ndërtimi i HEC-it të Skavicës
03/06 15:34
Reforma në mbikëqyrjen ndërkombëtare, flasin ambasadorët
03/06 01:30