E rëndë, vdes boksieri bullgar gjatë ndeshjes në Shkodër
21/09/2019 19:12

Ndërron jetë një boksier bullgar në Spitalin Rajonal të Shkodrës.

Top News – Shkelësit e karantinës/ Rama:Do ashpërsohen ndëshkimet
08/04 17:52
Top News – Kompania Kosovare/ Përdor printera 3D për ventilatorë
08/04 16:08
Diskutimi për koronabonde/ Bashkimi evropian nuk po gjen gjuhën e përbashkët
08/04 16:00
17 raste të reja me CoVid-19/ Shkon në 400 numri i të infektuarve në Shqipëri
08/04 15:58
Në karantinë dhe të dehur/ Në një muaj janë arrestuar 166 shoferë
08/04 15:36
Ndihmë më të varfëve/ Grupi, Eurosig, Insig dhe UBA Bank 12 mijë pako ushqimore në 61 bashki
08/04 15:31
Në karantinë me varfërinë/ Nëna me dy fëmijët me aftësi të kufizuara kërkon ndihmë
08/04 15:25
Rinisin eksportet bujqësore/ Drejt Kosovës, 300 tonët e parë që nga nisja e pandemisë
08/04 15:20
“Rënie e shtrimit në spitale”/ Rama në “facebook”: Kjo falë masave që morëm
08/04 15:16
Kakavijë/ 5 emigrantë karantinë në hotel
08/04 15:13
Zjarr në pyllin e Sodës
08/04 14:56
Pas Kombinatit, Bashkia e Tiranës vendos kabina dezinfektimi edhe në tregjet e tjera publike
08/04 14:25
Top News – Inflacioni në mars 2.1%/ Niveli më i lartë që nga gushti 2018
08/04 14:18
Top News – Kërkesa e kryeprokurorit/ Covid-19, ndihmë me gjysmë page
08/04 14:17
Rindërtimi pas tërmetit/ Rama me ministrin Ahmetaj në Thumanë: Duhet të bëjmë çmos që…
08/04 13:57
Top News – Fituan betejën Covid- 19/ Pacientët lënë kujdesin intensiv
08/04 13:48
Në rezervatet e Karaburunit po ikin punëtorët, peshkun nuk e blejnë më restorantet
08/04 13:19
Vazhdojnë infektimet/ Me Covid-19 edhe bashkëshortja e pronarit të restorantit
08/04 13:16
Shkelën masat kufizuese/ 230 shtetas të gjobitur 24 orët e fundit
08/04 13:15
Nga Kakavija në karantinë/ Izolohen ata që pranuan, të tjerët nuk lejohet të kalojnë
08/04 13:14