E dashuruar pas maces
04/10/2011 19:00

Emisioni Pasdite në Top Channel kishte në fokus të tij personat të cilët është pak të thuash se pëlqejnë kafshët. Më e saktë do të ishte po të thonim se ata janë të dashuruar pas tyre.

Videoja virale që turpëroi Tesla-n, makina e parkuar shpërthen në flakë
24/04 09:47
Vezë të dekoruara me hekur, traditë e hershme në Bosnje-Hercegovinë
18/04 20:45
Samsungu i palosshëm, “fiasko” që në ditët e para
18/04 20:42
Dikur specie në zhdukje, tani me shumim rekord. Papagalli i çuditshëm në çiftim
18/04 19:57
BE, e drejta e autorit
16/04 09:29
Zuckerberg “shqetëson” botën, rrjetet e tij sociale hasën sërish probleme
14/04 18:09
Videoja shokuse/Shikoni se çfarë fshihet tek perimet
12/04 10:31
Ish e dashura ndërpret dasmën, shkon e veshur si nuse
09/04 14:52
Në Shtëpinë Tonë/ Muzeu Historik i Shkodrës, njëri nderë më të bukurit në Shqipëri
09/04 11:39
Fëmijët “Hi Tech” të shkollës elektrike “Gjergj Canco”
08/04 20:39
“Big Brother” nën ujë, vrojtohen peshkaqenët e bardhë
03/04 22:51
Bretkosat “Romeo dhe Zhulieta”, shpresa për shpëtimin e species
03/04 22:31
Hamburger 900$ për nder të Perandorit të Japonisë
01/04 18:52
Delet në mes të Madridit, Bashkia i merr për të pastruar parqet
30/03 16:21
Pavarësisht pengesave, Huawei shënon rritje
29/03 20:34
Wake Up/ Vajzat e Anabel rrëfejnë eksperiencën në shesh xhirim dhe jetën private
29/03 14:39
Superpranvera amerikane. Në Kaliforni nis “apokalipsi i lulëzimit”
26/03 14:49
Protestë me muzikë falas. Orkestra Simfonike e Çikagos në koncerte-grevë
26/03 14:44
“Cirku i Diellit”, spektakël madhështor në Paris
26/03 14:36
Apple sjell Apple TV+ dhe Apple News
26/03 14:17