Dy viktima në aksidentin në Korçë, një fëmijë në gjendje të rëndë
30/06/2019 21:32

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Kapshticë-Korçë, ku dy gra kanë mbetura të vdekura, ndërsa një fëmijë është plagosur rëndë.

Fiks Fare, Nostalgjikët e diktaturës festojnë ditëlindjen e Enver Hoxhës, 16 Tetor 2019, Pjesa 1
16/10 21:02
“Dibra 184” – Përgjimet, hetimet, roli i Ymer Lalës dhe rrëfime ekskluzive – Top Story
15/10 22:15
Marsida rrëfen në “Open” dinamikën e ngjarjes, si ndodhi vrasja që tronditi Kavajën
14/10 21:19
Fiks Fare, Zv. Ministri Shëndetësisë merr 1000€ për operacionin e prostatës, 14 Tetor 2019, Pjesa 2
14/10 21:01
Portokalli – Episodi 2, Sezoni 32, 13 Tetor 2019
14/10 00:45
Ina refuzon të vazhdojë takimin me Denardon, cfarë ndodhi tek “PërPuthje” “E Diell”, 13 Tetor 2019
13/10 16:27
Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 12 Tetor 2019, Entertainment Show
12/10 23:15
Gjurmë Shqiptare – Sekretet e shqiptarëve të Krajës. Si po shuhet me dhunë gjithçka shqiptare?
12/10 20:45
Open – Rrëfimi i pazakontë dhe dëshmi “bombë” të Presidentit Ilir Meta
11/10 02:30
Ftesë në 5, Fifi: Si u transformova në klinikën Dermolife, 10 Tetor 2019, Pjesa 2
10/10 18:17
Lindje/ Perëndim – Kurdët në “gojën” e Turqisë
09/10 15:06
“Tkurrja e Shqipërisë” – Brenda pak viteve, vendi ynë do të ketë rreth 1 milion banorë – Top Story
08/10 22:06
Portokalli – Episodi 1, Sezoni 32, 06 Tetor 2019
07/10 00:41
Portokalli, 6 Tetor 2019 – Zona e Brrylit (Kadri Drrasa, Fabjol Pyka, Profesor Engjelli)
07/10 00:33
Episodi i plotë: Shiko kush LUAN, 5 Tetor 2019, Entertainment Show
05/10 23:45
Shiko kush përgjigjet, Mc Kresha & Lyrical Son, Shiko kush LUAN, 28 Shtator 2019, Entertainment Show
05/10 23:15
Gjurmë Shqiptare – Qyteti nëntokësor i komunizmit shqiptar
05/10 20:45
Open – Opozita propozon reforma, me cilat vota do të miratohen ato? Të ftuar: Duma, Bushati etj
04/10 00:14
Soiree, Merita Halili dhe Rudina Xhunga/ Gratë në media, 2 Tetor 2019
02/10 23:19
Ftesë në 5, Stresi, “Hey mama”, dënimi me burg dhe ndarja nga Kejsi, 2 Tetor 2019, Pjesa 1
02/10 19:26