Duka flet për “marrëveshjen” e përfolur Rama-Basha: Nuk zgjidhet asgjë në rrugë personale
12/09/2019 22:23
Eni Vasili falenderon stafin pas maratonës së “koronavirusit”, njihuni me ekipin e Open- 29 Maj 2020
29/05 12:19
Open- ‘Opozita dhe Reforma Zgjedhore’, Grida Duma dhe Petrit Vasili përplasen me analistët
29/05 02:56
Sejamini-Kollçakut: Ata që kanë shumicën duhet të qeverisin, debati i plotë
29/05 00:13
Diplomate gangstera që flasin në emër te Amerikës, Bushati komenton vendimin e GJK
29/05 00:13
Bie zyrtarisht Qeveri e Kurtit, Nënkryetrja e VV Kollçaku flet për aksionin politik
29/05 00:12
A ka përplasje brenda Opozitës dhe marrëveshje Rama-Basha? Ja çfarë thotë Bushati
28/05 23:44
Mertiri, Bushati dhe Vasili devijojnë nga debati për Opozitën dhe e kthejnë në personale
28/05 23:18
Ka mënyrë tjetër për të ardhur në pushtet përveçse me zgjedhje? Sejamini replikon me Dumen
28/05 22:56
“Kemi parë palaço sa të duash në këtë vend”, Duma dhe Bushati përplasen në Open
28/05 22:56
A do të zgjidhet një herë e mirë problemi i zgjedhjeve në Shqipëri? Debat mes Vasilit dhe Sejaminit
28/05 22:50
Vasili përsërit akuzat ndaj ndërkombëtarëve, Bushati: PD heshti pas mesazhit te diplomatit
28/05 22:50
“Opozitë që do ti pëlqejë Ambasadorëve”, Bushati “thumbon” Dumën për aksionin opozitar
28/05 22:06
Andi Bushati kundër Vasilit dhe Dumës: Tryeza për Reformën Zgjedhore në favor të Ramës
28/05 22:04
Nënkryetari i LSI Petrit Vasili akuzon Qeverinë për mungesë vullneti për Reformën Zgjedhore
28/05 22:04
“Nuk ka marrëveshje”, Petrit Vasili flet në Open pas 4 orë diskutimesh në Këshillin Politik
28/05 22:04
Çfarë e detyroi Opozitën të ndryshojë mendim për zgjedhjet? Grida Duma flet në Open
28/05 22:04
Open- ‘Rritja e numrit të infektuarve’, flasin mjekët Pipero, Brataj, Alimehmeti, Stroni dhe Sulçebe
28/05 02:29
Pano Soko: Nuk është çështje vullneti, ka një ligj që e detyron Qeverinë të paguajë dëmet
28/05 01:06
“Lëri të vdesin, dashnor i Rajonit”, debat i nxehtë mes Bushatit, Abilekajt, Kadise dhe Sokos
28/05 00:17
“Vendi qeveriset me WhatsApp nga Surreli”, përplasen Abilekaj dhe Bushati
28/05 00:17