Dorëhiqet edhe Jani Jani
21/04/2013 00:00

Me dorëheqjen nga anëtar i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve të Jani Janit, ky insitucion mbetet përfundimisht me 4 anëtarë, të propozuar nga mazhoranca qeverisëse.

Rama tjetër letër për Bashën: Koha për dialog po tretet
26/05 17:45
Rama tjetër letër për Bashën: Koha për dialog po tretet, zgjedhjet nuk shtyhen
26/05 13:17
“Shqipëria dhe Kosova në një shtet”, deklarata e presidentit Hashim Thaçi nga Kruma
26/05 12:40
Protesta në sytë e turistëve, flasin të huajt që ishin të shtunën në Tiranë
26/05 12:13
Pamje me dron, ja sa njerëz kishte sot në shesh
25/05 20:48
Rama: Pavarësisht krizës numri i turistëve vazhdon të rritet
24/05 19:10
Basha: Largimi i Edi Ramës nuk negociohet!
24/05 18:58
Meta i përgjigjet BE-së pas reagimit për kritikat ndaj reformës në Drejtësi
23/05 20:08
CDU/CSU: Nisni dialog pa kushte
23/05 19:43
Sherr me ballistë e partizanë. Replika dhe fyerje në Kuvend për historinë e luftës
23/05 19:41
PD-LSI me anëtarë në KZAZ? KQZ rrëzon kërkesën
23/05 18:06
Delegacioni BE në Tiranë për Top Channel: Reforma në drejtësi duhet të jetë prioritet për çdo politikan shqiptar
22/05 22:42
Rama, ftesë për dialog Bashës: Te ulemi sa më parë në tryezë pa kushte, jeni i lirë ta diskutoni 30 qershorin
22/05 19:32
Reforma në drejtësi, Meta kritika ndërkombëtarëve: Nuk bëhet me presion
22/05 17:12
Basha: Zgjedhje nuk ka! Rama po përgatit grusht shteti kushtetuese.
21/05 20:01
Tre kandidatë të partisë së Patozit ndryshojnë mendje. “Bindjes” nuk i binden
21/05 18:26
“Bindjes” nuk i binden; Tre kandidatë të partisë së Patozit ndryshojnë mendje
21/05 15:48
Regjistrohen kandidatët e Bindjes Demokratike/ Debat në KQZ. PD kundër, i mbron PS
20/05 15:20
Ligji që heq vizat. Dokumenti ku u bazua Rama për “prishësit e zgjedhjeve”
19/05 20:16
Peticion për të ndryshuar zgjedhjet. Nisma për një sistem të ri zgjedhor në Shqipëri
19/05 19:44