Donacionet për rindërtimin pas tërmetit, Shqipëria merr 1.15 miliardë euro
18/02/2020 02:08

62 shtete 32 organizata pjesmarrëse në Konferencën e Donatorëve u angazhuan ti japin Shqipërisë dhe popullit shqiptar një ndihmë rekord prej 1.15 miliardë euro për rindërtimin pas tërmetit të 26 Nëntorit. Kryeministri Edi Rama e quajti këtë diçka magjike.

Veliaj publikon sistemin e ri të kabinave dezinfektuese që do përdoret nga nesër në Tiranë
05/04 16:44
Ina dhe Geri në takim romantik/ Vendi! Thjesht i magjishëm
05/04 16:32
Wake Up dhe Fiks Fare/ Moderatorët dhe gazetarët në krye të detyrës
05/04 15:54
Çdo ditë në transmetim/ “Shqipëria live” dhe “Ftesë në 5”
05/04 15:54
“Open”, në transmetim maratonë/ Nga e hëna në të enjte, me temën kryesore, luftën ndaj koronës
05/04 15:53
Heroinat e lajmit/ Ja cilat janë gratë e vajzat që nuk u shkëputën nga puna
05/04 15:53
Top News – Shuhet Gëzim Kruja/ Ikona e humorit, ishte i semurë
05/04 15:43
Top News – Trump, korona në SHBA/ Shumë të vdekur 2 javët e ardhshme
05/04 15:27
Top News – Kriza e koronës/ A është provë ekzistenciale e BE!
05/04 15:26
Emergjenca e Koronavirusit, Pjesa 4, 05 Prill 2020
05/04 15:23
Izolim dhe varfëri/ Historia e një familje në fshatin Noje të Krujës
05/04 15:21
Ditët e izolimit në shtëpi/ Çfarë keshillojnë psikiatrit në këto ditë të betejës me korona
05/04 15:20
Britani, shqetësim mosizolimi/ Nuk respektohen rregullat ndërsa bilanci bëhet tragjik
05/04 15:19
Top News – Suedia, tani e dorëzuar/ Të përgatitemi për mijëra viktima
05/04 15:00
Top News – Tajvani…pa karantinë!/ Sukses në luftën kundër koronës
05/04 14:56
Braktisja e kafshëve shtëpiake/ Frikë nga përhapja e koronës
05/04 14:47
Greqi, 2 viktima sot/ Rritet numri i të prekurve nga korona
05/04 14:46
Ndihma për komunitetin Shqiptar/ Nisma në Britaninë e Madhe në këto ditë nga korona
05/04 14:45
Përhapja e shpejtë në Maqedoni/ Rritet numri i të vdekurve dhe rastet e reja me korona
05/04 14:44
Situata në Sauk/ Ka persona që kanë thyer izolimin
05/04 14:43